Kategoriler
Geyik Hayattan Konuk Yazar

Kafam güzel – [neoberg]

Şu anda saat 03:18… Bir arkadaşım müstakil evinin damındayız. Kafam süper ötesi! Bir elimde de defter var yazıyorum bakalım. Kafası güzel, gece gece damda içip elindeki deftere blog girdisi yazan tek insancık benimdir heralde.

Karşımdaki sızmak üzere. Aşağıdaki arkadaşlara arada bağırıp gidin bira alın lan diyoruz. Sövüyorlar haliyle. İş başa düşecek son 3 şişe kalmış masanın altında zaten. Yasin'e de git al diyemem o zaten çok beter arada koyuyor masaya kafasını ben kaldırıyorum. Uyursa tek başına içmek sıkıcı oluyor. Muhabbet edecek adam lazım yoksa içmek bahane zaten. Derdini anlatacan, ona buna sövecen, kızlardan dert yanacan.

Gittim bir 6 şişe daha aldım eğer bunları da içersek kesin uzayda hissederiz kendimizi. Şimdi kaç tane oldu onu da bilmiyorum zaten.

İnşallah bu yazdıklarımı sabah okuyabilirim. Çünkü elime hakim olamıyorum arada karalama gibi oluyor yazdıklarım. El mübarek bir oraya, bir buraya kayıp duruyor. Bi resim falan karalayayım dedim ama beceremedim onu da.

Üff… Yine kız mevzu açıldı. Zaten 2 lafımızın 3'ü kız mevzusu! Benim 11 aydır süren çok güzel bir ilişkim vardı. Şimdi herkes diyecek "Ne lan bu yaşta ilişki, güzel, düzenli falan. Sen ne anlarsın ki?". Desinler valla hiç umrumda değil özellikle bu kafayla dövseler farketmem. Herneyse işte 11 ay sürdü falan, sonra ne olduysa geçen hafta herşey bozuldu, işler kötü gitti. Kızın ailesi beni istemiyordu. Okuldan samimi olduğu bir öğretmenle konuşmuş babası. O öğretmen de kıza "Dondurucuya koyun, liseyi bitirin sonra oturun konuşun." demiş. Bu da kıza mantıklı gelmiş. Ama şu anda durumumuz ne onu ben de bilmiyorum, o da bilmiyor. En kötüsü de bu galiba.

Saat 4:30'u geçmeye başladı. O aldığımız '6'dan da geriye elimizdeki birer taneler kaldı. Artık yeter bu kadar galiba. Son aldıklarımızdan karşımdaki pek içmedi zaten hepsini içirdi bana. Az sonra aşağıdakilerle bir olup benle uğraşacaklar eminim. Ama şu anda herşey çok güzel geliyor; kalem kağıda sanki hiç değmiyor, uçuyor gibi. Titriyorum ama üşüdüğümü hissetmiyorum. Üzerimde sadece pijamam var. Çorap, ceket, kazak vs yok. Süper de esiyor. Sabaha kalkamayacam heralde.

Son yudumları da içtik. Şimdi aşağı inme vakti….

buradan sonrası yazıyı bloga geçirirken, ayık kafayla yazılmıştır.

Sabah oldu şu anda internet cafede oturuyorum. Yazdığım yazıları bloga geçirirken sanki ilk defa okuyorum gibi geliyor 🙂 Ne ara yazmışım, nerden aklıma gelmiş içerken yazmak onu bilmiyorum.
neoberg

Eski wolkanca.com’da Kafam güzel – [neoberg] veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Kafam güzel – [neoberg] için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Konuk Yazar

Wolkanca sitesine Konuk Yazar olan, dışarıdan kendi yazılarını ekleyen bir kişi.

Kafam güzel – [neoberg]için 12 yanıt

bu işler ince işler burak. çağır senin kızı o da blog yazsın, hatta babasınıda kap gel rakı balık mangal falan yapalım terasta.

wolkanca, adsenseden iyi kazanıyorsun bakıyorum da; masadan rakı hiç eksik olmuyor. 😛

video-z abi bir adın yok mu yahu, ali, ahmet, hüseyin (:
neyse.
seni blogununda sponsoru rakı balıkçı olsa sen de rakı balık dan başka bier şey yemez içmezdin.

evet volkan abi rakı ve balık yazı yazmamızı sağlıyor. beyn çalıştırıyor 🙂 sponsorumuzda, adminimizde rakı ve balık veriyor video-z

olur volkan abi çağıram babasını yapak rakı balık 🙂 benim kargo nerde 🙂

rakı ve balık çok güzeller ikiside abi valla canım çekti gidip alayım balık onuda bir yerden buluurz mangalını yaparız eğer becerebilirsem seni ve tüm yazarlarını davet ederim 🙂

wolkanca, ismim haydar; avrupa kriterlerine uymadiği için kullanmak istemiyorum. 🙂 senin de böyle bir ismin olsaydi kullanırmıydın? 🙂 şaka bir yana, kıroyum ama blog yazabiliyorum. 🙂 sağlıcakla kalın.

bu akşam menümde balık var. üyelere volkan abi rakı ve balık dağıtıyodu ya yazarlara 🙂

video-z haydar güzel bir isim bence
haydar: aslan / çok cesur

kaptan pilotun seyir defteri gibi olmuş..
o kadar içtikten sonra pilot olmamak elde değil zaten..
düşünüyorum da dizilerde seyir defteri yazan pilotlar da böyle mi pilot oluyor yoksa 🙂