Kategoriler
Geyik

Kafam güzel – [neoberg]

Şu anda saat 03:18… Bir arkadaşım müstakil evinin damındayız. Kafam süper ötesi! Bir elimde de defter var yazıyorum bakalım. Kafası güzel, gece gece damda içip elindeki deftere blog girdisi yazan tek insancık benimdir heralde.

Karşımdaki sızmak üzere. Aşağıdaki arkadaşlara arada bağırıp gidin bira alın lan diyoruz. Sövüyorlar haliyle. İş başa düşecek son 3 şişe kalmış masanın altında zaten. Yasin’e de git al diyemem o zaten çok beter arada koyuyor masaya kafasını ben kaldırıyorum. Uyursa tek başına içmek sıkıcı oluyor. Muhabbet edecek adam lazım yoksa içmek bahane zaten. Derdini anlatacan, ona buna sövecen, kızlardan dert yanacan.

Gittim bir 6 şişe daha aldım eğer bunları da içersek kesin uzayda hissederiz kendimizi. Şimdi kaç tane oldu onu da bilmiyorum zaten.

İnşallah bu yazdıklarımı sabah okuyabilirim. Çünkü elime hakim olamıyorum arada karalama gibi oluyor yazdıklarım. El mübarek bir oraya, bir buraya kayıp duruyor. Bi resim falan karalayayım dedim ama beceremedim onu da.

Üff… Yine kız mevzu açıldı. Zaten 2 lafımızın 3’ü kız mevzusu! Benim 11 aydır süren çok güzel bir ilişkim vardı. Şimdi herkes diyecek “Ne lan bu yaşta ilişki, güzel, düzenli falan. Sen ne anlarsın ki?”. Desinler valla hiç umrumda değil özellikle bu kafayla dövseler farketmem. Herneyse işte 11 ay sürdü falan, sonra ne olduysa geçen hafta her şey bozuldu, işler kötü gitti. Kızın ailesi beni istemiyordu. Okuldan samimi olduğu bir öğretmenle konuşmuş babası. O öğretmen de kıza “Dondurucuya koyun, liseyi bitirin sonra oturun konuşun.” demiş. Bu da kıza mantıklı gelmiş. Ama şu anda durumumuz ne onu ben de bilmiyorum, o da bilmiyor. En kötüsü de bu galiba.

Saat 4:30’u geçmeye başladı. O aldığımız ’6’dan da geriye elimizdeki birer taneler kaldı. Artık yeter bu kadar galiba. Son aldıklarımızdan karşımdaki pek içmedi zaten hepsini içirdi bana. Az sonra aşağıdakilerle bir olup benle uğraşacaklar eminim. Ama şu anda her şey çok güzel geliyor; kalem kağıda sanki hiç değmiyor, uçuyor gibi. Titriyorum ama üşüdüğümü hissetmiyorum. Üzerimde sadece pijamam var. Çorap, ceket, kazak vs yok. Süper de esiyor. Sabaha kalkamayacam heralde.

Son yudumları da içtik. Şimdi aşağı inme vakti….

buradan sonrası yazıyı bloga geçirirken, ayık kafayla yazılmıştır.

Sabah oldu şu anda internet cafede oturuyorum. Yazdığım yazıları bloga geçirirken sanki ilk defa okuyorum gibi geliyor 🙂 Ne ara yazmışım, nerden aklıma gelmiş içerken yazmak onu bilmiyorum.
neoberg