Kategoriler
Ivır zıvır

Merhaba BlogWolkanca

Merhaba BlogWolkanca Ailesi!

…Cumartesi, Ekim 24, 2009 tarihi itibari ile BlogWolkanca ve tüm Türkiye adına bloglamalarıma başlamış bulunuyorum. Umarım BlogWolkanca ailesi için en iyi olanaklarımla birlikte bloglamalarımı sürdürebilirim.
Neden BlogWolkanca'da Yazar Olmayı Düşündüm?
Türkiye blogları arasında en iyisi(Türk bloglarında tescillenmiş ilk ve tek blog markası olmak bunu gerektirir bence), geniş yazar ve ağ kitlesi.

Ve Volkan Yılmaz…
Kendisi ile hiçbir tanışmışlığım yoktur maillerimiz dışında.Ama görünüre gibi iyi bir insan kendisine yazarlığımı onayladığı için teşekkürlerimi iletiyorum (siz okumadan kendisi okuyacaktır zaten not: yalakalık olarak algılanmasın).

Kendisine hayranlığım şöyle başladı.. Ben lise öğrencisiyim web tasarım ve dallarıyla uğraşmayı severim. Bir ara WordPress teması lazım oldu, açtım Google amcamı 'Wordress Temaları' başlığında arama yaptım. BlogWolkanca'ya düştüm. Düştüm ama çıkmak zor oldu. WordPress ve Blogger birliğine hasta oldum ve hâlâda öyleyim bu kadar profesyonelce bir iş… Anca üç nokta koyulur. Başarılarının en içten dileklerimle devam etmesini temenni ederim.

İlk BlogWolkanca bloglamam sanal dünyasına hayırlı olsun.

İyi akşamlar.

Eski wolkanca.com’da Merhaba BlogWolkanca veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Merhaba BlogWolkanca için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Konuk Yazar

Wolkanca sitesine Konuk Yazar olan, dışarıdan kendi yazılarını ekleyen bir kişi.