Kategoriler
Ivır zıvır

Latin Mariachi sahillerde

Mariachi4Mariachi, süprizlerle dolu dünyasını sahillere taşıyor!

Ateşli ve tutkulu Latin Mariachi, eğlenceyi sevenleri sürprizlerle dolu dünyası ile sahillerde şaşırtmaya devam ediyor! İstanbul’dan yola çıkan Mariachi ekibi, yepyeni oyunları ve hediyeleri ile sizi de hiç beklemediğiniz bir yerde yakalayabilir!

Türkiye’nin ilk agav ve limon aromalı birası Mariachi, yaz aylarında da sürprizleri ile sizi şaşırtmak ve eğlendirmek için Ege ve Akdeniz’e doğru yola çıktı bile!

"Mariachi Shot the Summer" ekibi gündüzleri plajlarda 4 Latin karakterden hangisine uyduğunuzu belirleyip sizleri keyifli bir atmosferin içine çekecek. Şişenizin boynuna asılacak Mariachi şapkasının rengiyle tüm plajdakilerle tatilinizi yalnız mı geçiriyorsunuz yoksa hayatınızın aşkı ile mi birliktesiniz paylaşma şansını yakalayacaksınız…

Mariachi2

Deniz yatağının bile ikizini alan ve sadece eşleriyle shot yapan "Don Domestiko"lar kırmızı şapkaları ile evli olduklarını anlatırken, eğlenceye koruma faktörsüz çıkan "Don Free-o"lar yeşil şapkalarıyla bekar olduklarını ilan edecekler. Sevgililerinin ultra viole ışın kılıcından korkan "Don Rezervo"ları sarı şapkalarından tanırken, eskileri silip yeni bir yaz aşkına yelken açan "Don Restarto"ları siyah şapkalarından anlayacağız!

Mariachi1

"Mariachi Shot the Summer" ekibi geceleri ise kulüplerde ve barlarda sizi şaşırtmaya devam edecek.

Bu yaz sahiller Mariachi’nin süprizleri ile renklenirken, siz de renginizi herkese ilan etmekten çekinmeyin!

Mariachi3

WOLKANCA

Konuk Yazar

Latin Mariachi sahillerde başlıklı gönderi hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin.