Kategoriler
Internet

İsimtescil.net Pakistan yardım kampanyası

İsimtescil.net Pakistan yardım kampanyasıİsimtescil.net de satın aldığınız her hosting paketinde 1TL Pakistan’a yadım olarak gidiyor.

Pakistan’ın kuzeybatı kesimini vuran muson yağmurlarının neden olduğu sellerde 1.5 milyondan fazla kişi etkilendi. Pencap eyaletinde 300 bin kişi tahliye edildi, şimdiye kadar bin 400’den fazla kişi de yaşamını yitirdi. İnsanlar daha yüksek yerlere kaçmaya çalışıyor. Başta Türk Kızılayı olmak üzere birçok yardım kuruluşu Pakistan için seferber olmuş durumda.

1999 da ülkemizde deprem olduğunda Türkiye’ye ilk yardımı Pakistan göndermişti, bu unutulmadı ve şu anda Pakistan’da sel yüzünden yaşanan felakete ilk ve en büyük yardımı Türkiye yapmakta. Devlet kurumları ve özel kruluşlar Pakistan’ın yaralarını sarmak içi yardım seferberliğini girmiş durumda.

İsimtescil.net de bu noktada taşın altına elini koyarak firmadan satın alınan her hosting paketinin 1TL sini Pakistan’daki kardeşlerimize yardım olarak gönderiyor.

Pakistan’a yardım etmek için: kimseyokmu.org.tr/kampanya84-pakistan-sel-kampanyasi.htm adresinden yardımda bulunabilirsiniz.