Kategoriler
Internet

Hosting alana Google Adwords kuponu hediye

Herhangi bir hosting paketi satın aldığınız da Google Adwords kuponu heiye ediliyor. Daha fazla bilgi için: http://www.isimtescil.net/adwords.html.

Kategoriler
Internet

isimtescil.net Data Center çalışması

Sponsorumuz olan IsimTescil.NET Data Center Alt yapısında, bu gece Türkiye saati ile 01:00 dan sabah 07:00 aralığında 6 saat sürecek bir çalışma var. Çalışma sebebi ile sunucu hizmetleri, hosting hizmetleri, mail servisleri, dns ve ücretsiz domain servisleri geçici olarak hizmet dışı kalacak. Müşterilere mail ile bilgilendirme gönderilmiş, aşağıda ekledim.

Kategoriler
Internet

İsimtescil.Net hosting paketlerine Google Adwords hediye ediyor

İsimtescil.net üzerinden satın alacağınız hosting paketlerinde 100TL değerinde Google Adwords kuponu hediye olarak veriliyor. Hosting satın aldıktan sonra İsimtescil.net destek den satın aldığınız hosting paketinin ID numarasını belirtip hemen kullanabileceğiniz 100TL lik Google Adwords kuponununun bilgilerini alabiliyorsunuz.

Kategoriler
Internet

İsimtescil.net Pakistan yardım kampanyası

İsimtescil.net de satın aldığınız her hosting paketinde 1TL Pakistan’a yadım olarak gidiyor. Pakistan’ın kuzeybatı kesimini vuran muson yağmurlarının neden olduğu sellerde 1.5 milyondan fazla kişi etkilendi. Pencap eyaletinde 300 bin kişi tahliye edildi, şimdiye kadar bin 400’den fazla kişi de yaşamını yitirdi. İnsanlar daha yüksek yerlere kaçmaya çalışıyor. Başta Türk Kızılayı olmak üzere birçok yardım […]

Kategoriler
Blog

isimtescil.’den domain satın almak çocuk oyuncağı

Domain satın almak çocuk oyuncağı, isimtescil.net den 5 dakika da domain satın alabilirsiniz. Kredi kartı, kredi kartı taksit, Garanti cep bank, posta çeki, Paypal, banka havalesi, mail order gibi internet üzerinde kullanılan tüm ödeme şekillleri ile hemen domain sahibi olabilirsiniz.

Kategoriler
Blog

Web sitem olsun, nasıl yaparım: isimtescil.tv

Türkiye’nin en büyük domain ve hosting firması olan isimtescil.net müşterilerine ve tüm internet kullanıcılarının faydalanabileceği, video anlatımların bulunduğu bir blog açmış; isimtescil.tv. isimtescil.tv de videolar HD, Drupal, WordPress, Joomla gibi içerik yönetim sistemleri hakkında, Hosting, Domain ve webmasterlara yönelik hemen hemen tüm konularda nasıl yapılır videoları var.

Kategoriler
Blog

Wolkanca stratejisi 08-2010

Takip eden arkadaşlar, biliyorum ki içinizde bir boşluk oluştu bu adam ne yaptı ne yapacak, lan biz takip ediyorduk ne yapsa aynısını yapıyorduk şimdi bu wolkanca giderse ne bok yiyeceğiz gibi düşüncelerinizi özel ajanlar bize ulaştırıyor. Biz de dedik ki yazalım ne yapacağımızı edeceğimizi de bilgilensin hem dostlar hem de takip edenler.

Kategoriler
Blog

Wolkanca İsimtescil.Net ile devam edecek

Arkadaşlar sürekli mesajlar geliyor sağlı sollu Wolkanca bloga ne oldu diye. Şimdi öncelikle sitenin kapalı kalmasının nedeni yoğun saldırılara karşı savunma yapamamamız, savunma yapamamamızın nedeni ise benim tatil dönüşü ciddi bir kaza geçirmem, olay bundan ibaret. İsimtescil.Net ile yaptığımız anlaşma ile Wolkanca blogu Türkiye’de hosting hizmetinde en az yabancılar kadar iyi olduğunu gösterme niyetindeyiz. İsimtescil.Net […]