Kategoriler
Internet

Siz uzaktayken siteniz veya sunucunuz ne alemde? hyperspin.com

Web site kontrolü
Hyperspin.com sitesi sunucunuz veya web sitenize erişim kesintiye uğradığında size telefon, mail gibi çeşitli yollar ile haber veren bir hizmet.
Hizmet’in çeşitli üyelik seçenekleri var, tam kontrol ve cep telefonuna mesaj ile yapılan işlemler harici ücretsiz seçeneğide mevcut.

ücretsiz seçeneğine üye olursanız size siteniz veya sunucunuzun erişilmez olduğunda uyarı e-posta sı geliyor.
sistemin çalışma prensibi kısaca şöyle; bir bot yolluyorlar sitenize veya sunucunuza bu bot 7/24 365 gün sitenizde dolanıyor, ulaşamazsa haber veriyor.

Web site kontrolü

24 x 7 x 365 Durmaksızın Kontrol

Robot olmadığınız sürece web sitenizin veya sunucunuzun çalışır durumda olup olmadığını devamlı kontrol etmek çok zordur. Bu sıkıcı işi bizim otomatik hizmetimize devredin ve zamanınızı kendinize ayırın!

Çoklu-Protokol Desteği

Ping, HTTP, HTTPS, FTP, SSH, SMTP, DNS, POP3, IMAP, MySQL, ve diğer bütün TCP/IP servislerini desteklemekteyiz.

Kesinti Bildirimi

Web siteniz veya sunucunuz kesintiye uğradığında bunu ilk öğrenen siz olun! Email ve SMS ile uyarı bildirimi yapmaktayız.

Geniş Çaplı Kontrol Birimleri

Web siteniz & sunucularınızın ÇALIŞIR durumda olduğunu kontrol etmekle beraber aynı zamanda bütün dünyadan erişilebilir olup olmadığını da geniş çaplı takip ağımızla kontrol etmekteyiz.

Sitenize “Canlı Durum Raporu” Ekleyebilirsiniz (basit )

Güvenilir bir şekilde web sitesi barındırma hizmeti vermenize rağmen (potansiyel) müşterilerinizi ikna etmekte zorlanıyormusunuz? Şimdiye kadar kesintisiz hizmet verdiğiniz toplam zaman bilgisi raporunuzu web sitenizde göstermenize imkan sağlıyoruz. Buda daha çok müşteri ve satış demek!

Kesinti Anında Servis Sağlayıcınıza Sunucunuzu Yeniden Başlatma Talebi Gönderilmesi

Bu hizmetimiz sayesinde sunucunuzdaki kesinti anında, sunucunuzun yeniden başlatılmasını veya diğer gerekli araştırmaların yapılmasını talep etmek için servis sağlayıcınıza otomatik olarak email gönderilmektedir.

Uptime & Performans Raporları

Web siteniz veya sunucunuzun uptime ve performans raporunu biliyormusunuz? Bütün bu raporları size kolay anlaşılabilir şekilde sunuyoruz.

Yanlış Uyarı Önlemi

Yanlış uyarıları önlemek için gelişmiş doğrulama teknolojileri kullanmaktayız. Web siteniz veya sunucunuz düzgün olarak çalışıp çalışmadığınıı kontrol etmek için artık geceleri uykunuzdan kalkmanıza gerek yok.

Bakım Zamanlaması

Web siteniz veya sunucunuzda bir seferlik veya devamlı olacak şekilde bakım yapacağınız zamanlar için bakım pencerelerimizi kullanarak bunları bize bildirebilirsiniz, böylece bakım zamanlarınızda kontrol işleminizi dondurabilir veya daha basit olarak bu zaman dilimlerini uptime raporunuzdan ayrı tutabiliriz.

Ücretsiz Veri Transfer Hizmeti

Başka bir kontrol servisi mi kullanıyorsunuz? Sunucunuzun uptime geçmişini hesabınıza ücretsiz aktarabiliriz, böylece geçiş işleminiz daha kolay olacaktır.

Kolay Kullanılabilirlik

Karmaşık yazılımlar yüklemenize hiç gerek yok; tek ihtiyacınız olan şey bir web browser.

İleri Düzeyde Web Site İşlemleri

Alışveriş sepetine ürün eklenmesi, online ödeme işlemleri, anahtar kelime aratılması, giriş yapılması gibi ileri düzeydeki web site işlemlerinizi de takip etmek mi istiyorsunuz? Rakiplerimiz bu işlemlerinizi bir “kayıt” programı sayesinde yapmaya çalışmaktalar ancak bir çok limit sınırı yüzünden çoğu işlemi düzgün kaydedememektedirler. Bizim işi ele alış biçimimiz bir mühendisimizin işlemlerinizi kaydedebilecek size özel bir yazılım hazırlaması olacaktır. Böylece işlemlerinizi düzgün olarak takip ettiğimizden emin olabileceksiniz. Bu hizmetimizi oldukça cüzi bir ücrete sağlayabilmekteyiz, ayrıntılı bilgi için lütfen bizimle iletişim kurunuz.