Kategoriler
Blog Teknoloji

iPhone'a WordPress gelmiş dostlar

WordPRess blogları iPhone ile kontrol edilebiliyor, wordpress.com'a gidip yeni bir blog açılıyor, blogunuza yazı giriliyor, medya ekleniyor, kısaca iPhone ile bir bilgisayardan sizin blogunuzun WordPress admin paneline nasıl giriyor işlem yapıyorsanız hepsi iPhone da var. [via]

Bu sistem WordPress 2.5.1 ve sonraki versiyonlarda çalışıyor, yeni olduğu için karşılaşılan hataları bildirmenizi de istemişler. Daha önceden WordPress'in 2.5 versiyonundan önce bu iPhone da WordPress admin paneline rahatça girebilmek için bir eklenti vardı ama bu gelen son yenilik ile bu eklentiye gerek kalmamış oldu.


Haber şöyle;

Popüler blog servisi WordPress son günlerin en çok konuşulan ürünlerinden iPhone için yeni bir uygulama geliştirdi. Artık iPhone üzerinden blogunuza kolayca erişebileceksiniz.
iPhone'un yakın geçmişte üçüncü parti uygulamalara imkan tanımasıyla birlikte telefon üzerinde esnek bir yapı oluşturulmuş ve pek çok farklı uygulamanın kullanılabilmesine olanak sağlanmıştı.
Web üzerindeki popüler blog sistemlerinden WordPress, iPhone üzerine geliştirdiği yeni uygulamayla artık kullanıcılara son günlerin en çok konuşulan ürünlerinden biri olan bu cihazla blog yazma imkanı da sunuyor. İstediğiniz bir mekanda internetteki kişisel sayfanıza resim ve yazıları ekleyebileceğiniz sistemin nasıl çalıştığına dair bir tanıtım videosu da yayınlandı. iPhone üzerindeki uygulama hem wordpress.com üzerindeki blog sistemi hem de kendi web alanınıza kuracağınız wordpress.org servisleri için 2.5.1 sürümü ve üzerindeki sistemlerde kullanılabiliyor.

Bir video var izleyelim;

Eski wolkanca.com’da iPhone'a WordPress gelmiş dostlar veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, iPhone'a WordPress gelmiş dostlar için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.