Kategoriler
Internet

Webrazzi TV Televidyon.com’da yayına başladı

Webrazzi TV yayına başladı. Serdar Kuzuloğlu ve Timur Sırt’ın sunduğu ve yönettiği Teknosohbet.Tv’yi çok sevdik. Webrazzi’nin yazarı Arda Kutsal’a Myk Medya’nın yeni projeleri Televidyon.com’da yer açan Serdar Kuzuloğlu Webrazzi’nin ilk programına konuk oldu ve orada yeni projeleri Televidyon.com’dan da bahsetti.

Bu ilk programın videosunda da izleyince göreceğiniz gibi Televidyon.com’da farklı farklı konuları işleyen web televizyonları olacak, Burak.com’dan tanıdığımız Burak Bayburtlu’da Televidyon.com’da teknolojik aletleri test etme ve hırpalama türünde program yapacaklar, Meriç ile birlikte.
Yakında çıkacak programların ismi şöyle;
Kafa Kafaya ve DanDun.tv

Benim bir kaç yazmak istediğim şey var, bi’kere Serdar Kuzuloğlu komik insan değil, çok zeki insan, komik olan Timur abi (: Timur olmasa Serdar’da bir numara yok yani, onu şu uzman.tv de ve eski videolarında izlerseniz göreceksiniz, Timur’suz Serdar hiç komik değil. Timur abim yeni evin hayırlı uğurlu olsun.

Webrazzi TV ve Televidyon.com’da çok eğleneceğiz ve öğreneceğiz ayrıca Webrazzi Tv’de programlar harici etkinliklerin de videolarını izleyebiliriz örneğin TechCrunch & Webrazzi MeetUp’ın neredeyse tüm içeriğini bünyesinde barındırıyormuş.

Ha unutmadan aklıma geldi şimdi, Arda çok el kol sallar zaten görüyorsunuzdur (: programa konuk olacak arkadaşlar biraz dikkatli olmalı. Bi’de Arda Serdar ile Timur gibi ufacık cüsseli değil, yani biraz kocaman (: o yüzden de konuklar minik minik kalacak yanında. Çok eğleniriz diye düşünüyorum, ben hiç kaçırmam aynen Teknosohbet gibi.

Webrazzi.Tv ilk bölüm.