Webrazzi TV Televidyon.com da yayına başladı

Webrazzi TV yayına başladı. Serdar Kuzuloğlu ve Timur Sırt'ın sunduğu ve yönettiği Teknosohbet.Tv'yi çok sevdik. Webrazzi'nin yazarı Arda Kutsal'a Myk Medya'nın yeni projeleri Televidyon.com'da yer açan Serdar Kuzuloğlu Webrazzi'nin ilk programına konuk oldu ve orada yeni projeleri Televidyon.com'dan da bahsetti.

Bu ilk programın videosunda da izleyince göreceğiniz gibi Televidyon.com'da farklı farklı konuları işleyen web televizyonları olacak, Burak.com'dan tanıdığımız Burak Bayburtlu'da Televidyon.com'da teknolojik aletleri test etme ve hırpalama türünde program yapacaklar, Meriç ile birlikte.
Yakında çıkacak programların ismi şöyle;
Kafa Kafaya ve DanDun.tv

Benim bir kaç yazmak istediğim şey var, bi'kere Serdar Kuzuloğlu komik insan değil, çok zeki insan, komik olan Timur abi (: Timur olmasa Serdar'da bir numara yok yani, onu şu uzman.tv de ve eski videolarında izlerseniz göreceksiniz, Timur'suz Serdar hiç komik değil. Timur abim yeni evin hayırlı uğurlu olsun.

Webrazzi TV ve Televidyon.com'da çok eğleneceğiz ve öğreneceğiz ayrıca Webrazzi Tv'de programlar harici etkinliklerin de videolarını izleyebiliriz örneğin TechCrunch & Webrazzi MeetUp'ın neredeyse tüm içeriğini bünyesinde barındırıyormuş.

Ha unutmadan aklıma geldi şimdi, Arda çok el kol sallar zaten görüyorsunuzdur (: programa konuk olacak arkadaşlar biraz dikkatli olmalı. Bi'de Arda Serdar ile Timur gibi ufacık cüsseli değil, yani biraz kocaman (: o yüzden de konuklar minik minik kalacak yanında. Çok eğleniriz diye düşünüyorum, ben hiç kaçırmam aynen Teknosohbet gibi.

Webrazzi.Tv ilk bölüm.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.

@tamkarışık
alırlar onlar nokia dan falan zaten. webrazzi tv ye reklam verecek 2 marka yazayım hemen ben sana;
nokta
reklamstore

ama amaç ticari değil bu webrazzi tv de bunu da bilmeliyiz. video da ve webrazzi.com da yazmış zaten.

serdar abilere lazım para (: e çocuklarda ikişer ikişer gelince, sitelerde fazlalaştı falan.

gülşah gel senle blogtv yapalım televidyon da, ne dersin?

destek için teşekkürler volkan.
son paragrafına çok güldüm 🙂
bu arada blogtv fikri güzel bence, düşünmelisin.
tekrar teşekkürler.

en keyifle takip ettiğim bu blogda birkaç konuda aklımdakileri paylaşmak isterim. (ilk defa wolkanca'ya konuştum 🙂

1- arda'nın bölümünde tam olarak bahsedemedim ama televidyon bütün teknik imkanlarını ve bütçesini program yapmak isteyen arkadaşlarımıza açacak. yani aklında insanların izleyebileceği ve takip edebileceği; kendinin de sürdürebileceği bir konu olan herkese kapılarımız sonuna kadar açık. çok yüksek maliyeti olan bir operasyon olduğu için (ekibi geçelim; video prodüksiyonu, post-prodüksiyonu, sunucu barındırma ve bant genişliği giderlerini hayal edin) sponsor arayışı hep olacak. baz maliyetin üstü yüzde 50/50 program sahibiyle paylaşılacak.

2- yeni kişiler, yüzler, konular adına arayışlar için önümüzdeki hafta bir web arayüzü yayına girecek. orada her hevesli eteğindeki taşları dökecek. ve televidyon günün birinde televizyondan daha keyifli şeyler izlemek isteyen herkesin aklına gelen seçeneklerden biri olacak. (sizlerin yardımı ve sahiplenmesiyle elbette)

3- blogtv fikrine heyecanlanmadım desem yalan olur.

selamlar hepinize…

@arda kutsal
yorumun için teşekkürler arda blogtv evet hoş olur birileri yapmalı ortaya attık da bakalım bir ortak bulmalı.

@m. serdar kuzuloğlu
serdar abi yorumun için çok teşekkür ederim abi bir sözün vardı bu blogda bir yazı girecektin bak bu yorumun beni çok sevindirdi o sözünün karşılığı bu oldu teşekkür ederim tekrar tekrar ben sizi bir gün stüdyoda ziyaret etmek istiyorum.

selamlar.

bi'kere serdar kuzuloğlu komik insan değil, çok zeki insan, komik olan timur abi

bu taş bana mı geldi bilmiyorum ama serdar kuzuloğlu bence çok komik ve esprili bir adam 🙂 cidden her güne başlarken şöyle bir kendine getiriyor adamı. bir de timur'un apple'a bir serzenişi vardı halen unutamıyorum "yeter artık be getirecekseniz getirin iphonu" diye 🙂

televidyon zamanla türkiye'de bazı alışkanlıkları kökten değiştirebilir. başarılı bir proje olmasını umuyor ve sonuna kadar destekliyoruz. serdar bey bu arada tunç kılınç ile de bir televidyon projesi mi söz konusu, yoksa yanlış duyum mu aldık?

@hakan yamanoglu
tunç abime ısrar ediyor birileri yap diye eminim, yani o yaparsa harika bir şey olur kabul eder mi bilmem.

bu arada bir yıl önce valla teknosohbet.tv yokken ben bu blog tv diye proje yazdım, böyle dosya elimde televizyon kanallarını dolaştım biliyormusunuz (: o zaman bana tv8 deki yapımcı abiler şöyle demişti "bak olm çok güzel yapmışsın yazmışsın çizzmişsin, bir kitle var olay güzel eğlenceli falan. ama elinde onları cezbedecek, gösterecek bir şey yok, sen bunu kendi imkanlarınla yap çek et bir kaç bölüm ve onları alıp gel, onlarla ancak şansın olur, yoksa tv sektörü zor bir sektör şansın çok az." dediler.

zaten ben de bir heyecan dedim bakalım neler diyecekler bakışları nasıl diye düşünmüştüm.

bu televidyon.com gerçekten harika bir mecra olacak bence de, çok sağlam bir iş.

yahu yıllar önce aklımdan geçen küçükte olsa döküman haline getirdiğim çoğu şey, olanak ve koşulları müsait fikirdaşlarımca hayata geçirilmiş, geçiriliyor. ben yapasamda yapan birileri görmek çok keyif verici. teknosohbet.tv'siz 2 hafta sonu geçmek bilmiyor, arda abi de işe atıldı. bende tunç abiye böyle bir fikir yürütecektim ama adam artık benden bıktı. fikir sarhoşu oldu sayemde diye düşündüm, o da zaman ayırabilse çok süper olur aslında. televidyon.com' a ve programcılarına başarılar diliyorum. ayrıca volkan abi myk stüdyolarına gizliden bir ziyaret yapsak hiç fena olmaz. 🙂
blog tv işine gelince, bana sorarsan olmayacak iş değil! denemek gerekiyor. hatırlarsan blog ödülleri ve konferansına birlikte giderken sana yolda bir kaç espri dolu fikir söylemiştim. magazinel web gibi. çok eğlenceli olur aslında ancak uğraşacak ekip arkadaşlarına ve takım-taklavata ihtiyaç var. ben varım! 🙂

@yusuf ozan
kardeşim benim. saolun bizim gibi genç yırtıcılar yapar bu işleri bence de. az biraz yontulmamız lazım sadece, ah şu başımadakileri biliyorsun bir kutrulsam beni kimse tutamaz.
saol var olduğunu bilmek güzel.