Kategoriler
Blog

Bloglama ilk siftahını yaptı

bloglamaBloglama.Com blog reklam şebekesi servisi ilk siftahını Bicumle.com ve Taksim Yapı Pera Evleri'nin 120×600 kule bannerı ile siftah yaptı. Bloglama şebekesine bağlı bloglarırda artık reklamları görebiliyoruz, bu artık kazanmaya başladık anlamına geliyor. Hayırlı olmasını başarılarının devamını temenni ediyorum.

Bloglama gibi son zamanlarda Türkiye'de ön plana çıkan blog servisleri olan Blograzzi, Türk Blog Yazarları’nada aynı şekilde başarılarının devamını diliyorum. Duyduğuma göre Blograzzi editör arayışındaymış, şu anda bir editörleri varmış ve bir kaç editör daha almak istiyorlarmış. Türk Blog Yazarlarında Blog Gazetesi ile ilgili açıklamada burada yapılmış. Birde şu Vikipedi.Com saçmalığı varki umarım Mert arkadaşım bu etik dışı davranışından vazgeçer.

Eski wolkanca.com’da Bloglama ilk siftahını yaptı veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Bloglama ilk siftahını yaptı için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.

Bloglama ilk siftahını yaptıiçin 10 yanıt

bloglama şebekesine bende katılıyorum 🙂 hayrlı olsun 😉

ayrıca vikipedi.com olayına gelince.

@mert arkadaşımız ne kadarda kendine göre sebebler söylesede bu olay yasal değil ve bazı arkadaşların da dediği gibi google'nin bu durumu fark etmesi uzun sürmeyecektir..

vikipedi.com bencede saçma, ayrıca yerlerde sürünen imajımızı iyice düşürecek google karşısında.

pera evleriri vee bişi daha vardı ya unuttum bebeklerle ilgili bir reklam dönüyor bendede son günlerde wolkanım çok heyecanlandım ya len ne kazancaz biz bundan 🙂

ilginiz için teşekkürler arkadaşlar.

@mathilda
reklamın başarısız olduğunu düşünüyordum, kanıtladın teşekkürler 🙂

siftah bu iki şirketten bereket allahtan 🙂
vay uyanık vay denir anca bu vikipedi işine 😕

vikipedi saçmalığıyla ilgili ben de biraz carladım "ne yani ben de meşhur olmak istiyorum" carlayan meşhur oluyor.. =)~ buyrun onu da okuyun konun esas kaynadığı yere carladım ki daha bir anlamlı olsun. ama 2 dk önce coştuğum için arkadaş yayınlar mı yayınlamaz mı bilmiyorum.
http://cisday.org/2007/08/24/vikipedicom/#comment…

nihoha yaşasın kötülük ve carlamanın verdiği dayanılmaz hafiflik ve meşreplik… bir de commentleri de iki yana yaslayabilsek ne güzel olur diye düşünüyorum ben naçizane dedim ama burada zaten iki yana yaslanıyormuş. vay be helal olsun volkan kişisi idolümsün…