Hepimiz fenomen hepimiz blogger(ız)

Gillette firması tarafından düzenlenen Fenomen Blogger projesi kapsamında 150 kadar (blogger)blog yazarına Gillette Fusion Power Phenom ürünü gönderildi. Ürün gönderilen blog yazarlarından bu ürün ile traş olmalarını ve traş olurken ki düşüncelerini bloglarında paylaşmalarını istediler. Benim çok yoğun bir dönemime denk geldiği için malesef kafamdaki fikri uygulayamadım eğer müsait olsaydım video çekecektim, bırakın videoyu traş dahi olamadım.

Neyse ki video çeken bir blog yazarı oldu, adaşım Volkan Görgülü.

Apple MacBook'u Volkan Görgülü alacak diye düşünüyorum ben. Aslında bana verseler de olur tabii ama ha adaşıma ha bana vermişler zaten burada adaş bir mac'in lafımı olur demiş, daha sonra telefonla da görüştük Volkan’la yine dedi adaş bir mac'in lafı mı olur diye(gülücük), askere gidecek kendisi şimdiden hayırlı teskereler Volkan sen askerde traş bıçağını kullan ben mac'e senin için burada iyi bakarım.

Bu arada bütün bu Fenomen Blogger şeysini organize eden çete aşağıdaki gibidir;
Proximity ekibi

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.

banada gelmişti, ama ne yalan söyliyim gmaildeki spam mailleri silme alışkanlığı nedeniyle bu mesajıda silmişim. birdaha ki sefere inşallah..

yukarıdaki fotoğrafa hayranlıkla dakikalar boyunca baktım.bir çete gurubu bizimde var olduğunu hatırlayınca,gençlerin doğru yolda olduğunu,yaratıcı güçlerini kullanabilenlerin birlikteliğiyle mutlu bir tablo içinde yer aldıklarını hissedebiliyorum.
-şekil a'daki fotoğraf,bu örneğin canlı kanıtlarından olduğu için dakikalarca izlenmesi gerekir.seyircilere tavsiye ederim.saygılarımla.kuantum düşünce gurubu başkanı:ahmet nuray

traş makinelerinin gelmesi ayrı bir heyecandı. şimdi yazılan yazılar ayrı bir heyecan. bakalım traş keyfini kim en iyi anlataçak ve laptop'u kapacak.
bu arada fenomenli bütün bloglara aynı şeyi yazacam. aynı konuda heryere farklı ne yazılırki. 🙂