Kategoriler
Blog

Msn Spaces çiler LeoTheMaster geri geldi

Msn Spaces web tasarımı ve uygulamaları hakkında bilgi sahibi olmayan kişilerin internette kendilerine ait bir yeri olmasını sağladı, özellikle ülkemizde kullanımı oldukça fazla. Msn Messenger kullanımında dünyada 4. olan ülkemizde Msn Spaces inde bu servisle ilişkili olduğu düşünülürse Türkiyede Msn Spaces kullanıcı sayısı hiç de önemsenmeyecek kadar değil gerçekten çok fazla, buna bağlı olarak benim beklentim Msn Spaces servisinin de Türkçe dil desteği vermesidir umarım bu beklentim gerçekleşir.

yahoo msn

Elbette diğer blog sistemleri ( blogger, blogcu vs ) de aynı şekilde kişilere internette yer edinme ( hatta firmalara da diyebiliriz ) olanağı sağlasa da Msn Spaces in kendine has kolaylığı ve Msn Messenger ile entegre olmasının cazipliği ve avantajı çoğu deneyimsiz internet kullanıcısını kendi saflarına çekti.

Kendisini yakındanda tanıdığım Leo (Levent) arkadaşım ve ben işte bu noktada Türk Msn Spaces kullanıcılarına bu işin inceliklerini ve kolaylıklarını göstererek, İngilizce olan kaynakları Türkçeye çevirerek ve daha ileri giderek dünyada yapılmayanı yaparak destek verdik sanırım Msn Spaces i olan hiç bir kimse bu konuda kaynak aradığında wolkanca ismini ya da Leo ve forumunun ismini duymadım diyemez.

İşte uzun ( 3-4 ay )bir aradan sonra LeoTheMaster.net geri geldi yine eskisi gibi Msn Spaces konusunu ve bir adım daha ileri atarak diğer blog servislerini de içine alan bir paylaşım forumu olarak karşımızda. Hepinizi foruma davet ediyorum.

LeoTheMaster.net
WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Msn Spaces çiler LeoTheMaster geri geldi başlıklı gönderi hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin.

selam ya ben spaceme flash mp3 player eklemek istiyorum.internette başka sitelerde senin anlatımın var ordan yapmaya çalıştım ama senin verdiğin flash mp3player dosyalarını indirdiğimde bir tanesi çalışmıyo eğer sanada zahmet olmazsa bir daha anlatabilirmisin??😉

selam ya ben spaceme flash mp3 player eklemek istiyorum.internette başka sitelerde senin anlatımın var ordan yapmaya çalıştım ama senin verdiğin flash mp3player dosyalarını indirdiğimde bir tanesi çalışmıyo eğer sanada zahmet olmazsa bir daha anlatabilirmisin?😶 😉 😆

abi cok şewy ögrendik zamanında leothemaster'dan ama eskisi gibi olacagını sanmıyorum şimdiki amatör arkadaşlar eskisi kadar hevesli olmuyor bende3 bir blog actım bakmanı isterim http://tavnazar.com/blog/
burlardayım kewndine ii bak 😉

merhaba ben spaces'me farklı arka planlar eklemek istiyorum ama nasıl yapıldığını bilmiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim. simdiden teşkr edrm ..

selam ben oğuz ben spaces edinemiyorum yardımederseniz sevinirim..? 🙂 😶 😐 😯 😕 😎 👿 😀 😳 😛 🙄 😉 😥 😮 😆 😡 🙁 lütfen

selam ben oğuz ben spaces edinemiyorum yardımederseniz sevinirim..? lütfen?

bas koymusuz cimbombom''un yoluna,sari kirmizi rengine olurum cimbombom.avrupa''da destan yazdi aslanlar,fatih''in aslanlariyla kukresin cimbombom!
*fenerbahceli misin? allah baska dert vermesin(!)
*herkes fenerli dogacak ama birgun herkes cimbomlu olecek…
*bir gun herkes fenerli olacak, geri kalan 364 gun ise galatasarayli…
*belki bir gun baskalari da super kupa''yi kazanir.. ne dersiniz hos olmaz mi?
*cimbomlu arkadaslar..fenerliler bize mutesekkir.. bizolmasak avrupa takimlarini seyredemeyecekler…
*1905 te dogdu askimiz ,sari kirmizi akar kanimiz,cimbombom feda olsun sana canimiz olene kadar hep senin yanindayiz
*biz alistik avrupada kupa gormeye, sira sen de fenerbahce. bulgaristanda yayla kupasi varmis, haydi fenere de bir alkis.
*avrupa fatihisin galatasaray..turkiyenin gururusun galatasaray.. gokte yildizsin gonullerde ay, bu senede sampiyonsun galatasaray..
*cimbombom diyerek sana yuz koyduk,sarinin yanina kirmizi koyduk,yillardan beridir hep senin olduk,cimbombom sen bizim herseyimizsin
*gercekleri tarih yazar, tarihide galatasaray.
*aslan terbiye eden fenerbahceli taraftarin ne hale geldigini birak turkiyeyi dunya gordu. sen ki kucuk bir kanaryasin aslanla ugrasmak senin neyinebe ibne
*istersen eglenelim davullarla zurnalarla. istersen giriselim zincirlerle sopalarla… laylay laylay laylay..
*yerlerde surunduk, cok gece uyumadik, stadin onunde betonda yattik, *stadlarda ismim, kalelerde resmim, vazgectim hayattan besiktas''im icin, oyle
*bir sevda ki tarif edilemez, kalplere yazmisiz, inan hic silinmez, dunya hep *donuyor, omrumuz bitiyor, galatasaray sevgisi bizde hic bitmiyor!
*nasil ki bu milletin tacidir yildizla ay,yuksel taa arsa kadar sanli galatasaray…
*sapsariyla kirmizi kalbimizin yildizi ,sampiyon ol cimbombom al bizim canimizi…
*fenerli olmak ayip değil, yeterki caktirma..
*adana ceyhan herkes cimbomlu hade sen de uyan. [b][c=#000000]*_*acet*_*[/c][/b]
*kalplerde yildiz,gonullerde ay, sampiyonsun galatasaray
*cim bom bom''um benim biricik sevgilim, soyle senden baska kimim var benim, *seninle aglarim seninle gulerim, soylebir sevda ki tarif edilemez, kalplere yazmisiz, inan hic silinmez, dunya hep *donuyor, omrumuz bitiyor, besiktas sevgisi bizde hic bitmiyor!
*nasil ki bu milletin tacidir yildizla ay,yuksel taa arsa kadar sanli galatasaray…
*sapsariyla kirmizi kalbimizin yildizi ,sampiyon ol cimbombom al bizim canimizi. senden baska kimim var aslan terbiye eden fenerbahceli taraftarin ne hale geldigini birak turkiyeyi dunya gordu. sen ki kucuk bir kanaryasin aslanla ugrasmak senin neyine..
*istersen eglenelim davullarla zurnalarla. istersen giriselim zincirlerle sopalarla… laylay laylay laylay..
*yerlerde surunduk, cok gece uyumadik, stadin onunde betonda yattik, *stadlarda ismim, kalelerde resmim, vazgectim hayattakalplerde yildiz,gonullerde ay, sampiyonsun galatasaray

bas koymusuz cimbombom''un yoluna,sari kirmizi rengine olurum cimbombom.avrupa''da destan yazdi aslanlar,fatih''in aslanlariyla kukresin cimbombom!

*yerlerde surunduk, cok gece uyumadik, stadin onunde betonda yattik, *stadlarda ismim, kalelerde resmim, vazgectim hayattakalplerde yildiz,gonullerde ay, sampiyonsun galatasaray

leothemaster ve wolkanca bu iki isim spaces konusunda kendini aşmış harika insanlardır.eski spaces cilerden olarak 🙂 ikisinede spaces ve blog meraklılarına yardımlarından dolayı teşekkurler.