Kategoriler
Hayattan

Hayatta Olmaz Deme – AEGON, Türk Telekom Arena’ya davet ediyor

AEGON, Türk Telekom Arena’ya davet ediyor
Devler Burada, Sen Neredesin?

Dünyanın ve Türkiye’nin önde gelen Bireysel Emeklilik ve Hayat Sigortası şirketlerinden AEGON Emeklilik ve Hayat, yeni iletişim kampanyası www.HayattaOlmazDeme.com ile kullanıcılara Galatasaray ile Ajax arasında 15 Ocak’ta oynanacak Türk Telekom Arena açılış maçına çift kişilik bilet ve 8-12 yaş arası çocuklara da Ajax antrenörlerinden futbol eğitimi alma şansı sunuyor.

Hayatta Olmaz Deme - AEGON, Türk Telekom Arena ya davet ediyor


Dünyanın önde gelen hayat sigortası ve emeklilik şirketlerinden AEGON, aylardır merakla beklenen Türk Telekom Arena’nın açılış maçını yerinde izlemek isteyen sporseverlere fırsat sunuyor. AEGON’un sponsor olduğu Hollanda’nın ünlü futbol takımı Ajax ve Galatasaray arasındaki açılış karşılaşması için özel bir kampanya düzenleyen AEGON Emeklilik ve Hayat, www.HayattaOlmazDeme.com sitesindeki bilgi formlarını dolduran her 500’üncü kişiye, açılış karşılaşması için çift kişilik bilet hediye ediyor. Bununla birlikte, sitedeki futbol eğitimi formunu dolduran her 100’üncü kullanıcının çocukları, Ajax antrenörlerinden futbol eğitimi alma şansı kazanıyor.

Ayrıca karşılaşmanın hemen öncesinde, 14 Ocak’ta www.HayattaOlmazDeme.com adresinde kullanıcıları bir başka büyük sürpriz de bekliyor!

AEGON Hakkında:
2008 yılından beri Türkiye’de hizmet veren AEGON Emeklilik ve Hayat güçlü, güvenilir ve hizmet odaklı bir çözüm ortağı olarak, müşterilerinin daha iyi bir geleceğe sahip olması için çalışıyor. Dünyada 40 milyon kişiye hizmet veren ve 28 bin kadar çalışan istihdam eden AEGON, Amerika, Avrupa ve Asya kıtalarında 20 ülkede faaliyet yürütüyor. AEGON, Türkiye’de de AEGON Emeklilik ve Hayat adıyla 3 yıldır müşterilerine bireysel emeklilik ve hayat sigortasında hizmet veriyor.