2011’den merhaba

Olmasa olmaz şeyler var insanın yaşamında, sizin için her şeyin güzel olmasını arzulayan dostlarınız varsa hayatta, bilin ki işte olmazsa olmaz onlardır dünyada. 2011 rakamı ile etiketlenen yeni bir 365 gün zaman biriminden selam olsun dostlara.

Bu duygu yüklü girişten sonra normal mode on, muhalif ve asi blog hayatımıza sert bir giriş yapalım bakalım nasıl oluyor, e oluyor işte.

Benim hayatımda en sevdiğim insan tipi egosunu bir yerlerde unutmuş, onu arayıp bulmak için çaba sarfetmeyen veya tembelliğinden aramaya üşenen stayla. Egosu tavan yapmış fırsatını bulsa bilim adamlarını rehin alıp dünyaya hükmedebilecek kapasiteye sahip cengizhanları sevmiyorum değil, onları da seviyorum ama onlar beni sevmiyor. Bugün yolda düşündüm de(9 saat) bu cengizhanlardan ne kadar uzak olursak o kadar mutlu oluruz bence.

Eskiden hükümdarlar vardı hükmetmek için kendi analarını babalarını, kardeşlerini eşlerini öldürürlerdi, şimdi hükümdarlar yok demokrasi var gibi görünüyor ama öyle değil, olmuş herkes hükümdar kırıp geçiriyorlar ortalığı. Bir de neden hükümet diyorlar seçimi kazanan partinin elemanlarına, –hacı bari seçim hakkımız olsun be diye mi? Ne gerek var allansen uğraştırıyorsunuz bizi.

NAH var diyorum sen hala oturmuşsun orada -aaaa ne ayıp demek için laflar düşünüyorsun, sorsam neden ayıp cevap veremezsin. Tıkla git NAHla.
WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.