Kategoriler
Blog

Sinema.Com’dan bloggerlara hediyeler

Selam millet, Sinema.Com için bloglarına yazı giren arkadaşların hediyeleri geldi. Hediyeler SuperPLAY(play.superonline.com/) 3 sinema filmi izleme hakkı.

Sizlerin e-posta adreslerine promosyon kodlarını gönderdim, göndermiş olduğum promosyon kodlarını gerekli alana girdiğinizde servisi ücretsiz kullanabileceksiniz, bunu yapabilmek için servise üye olmanız gerekiyor.

Sinema.Com dan bloggerlara hediyeler

Üye olmak için play.superonline.com/ adresine gidin ve Üye Ol bağlantısını takip ederek üye olun, sonrasında giriş yapıp sağ üstte bulunan Satın Al sepet ikonuna tıklayın, karşınıza ödeme seçenekleri çıkacak buradan PROMO KODU seçeneğini seçin ve benim göndermiş olduğum kodu girin.

Sinema.Com dan bloggerlara hediyeler

Filmleri istediğiniz zaman izleyebilirsiniz, bir filmi play tuşuna basıp izlemeye başladıktan sonra aynı filmi 24 saat içinde tekrar izleyebilirsiniz daha sonra geçerliliğini yitirir.

Hepsi bu kadar keyfinize bakın.

PROMO KODU gelmeyen arkadaşlar bana aşağıdaki yorum kısmından veya mail(wolkanca – gmail kom) atarak ulaşabilirler.

Eski wolkanca.com’da Sinema.Com’dan bloggerlara hediyeler veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Sinema.Com’dan bloggerlara hediyeler için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.