Kategoriler
Genel

Instagram Stroryleri Gizli İzlemek ve İndirmek

Instagram Hikayelerini Gizli İzlemeyi Sağlayan Girişim: Stories Watch. Instagram dünyada en çok kullanılan sosyal medya uygulamaları arasında yer alıyor. Instagram açıkladığı 2019 raporunda Türkiye 34 milyon kullanıcı ile dikkat çekiyor. Instagram’daki bu kullanıcı sayısıyla ülkemiz dünyada en fazla Instagram kullanıcısına sahip 6. ülke. Platforma sürekli yeni özellikler ekleyen Instagram kullanıcıların daha fazla zaman geçirmeleri için fırsat sunuyor.

Instagram’da kişilerin hikayelerine(Story) baktığınız zaman kişiler sizin Instagram hikayesine baktığınızı görmekte. Instagram’da bir kişinin hikayesini gizli izlemenin yolları var bunlardan bir tanesi Stories Watch www.storieswatch.com

Stories Watch aynı zamanda Instagram hikayelerini indirmek için de kullanılabilir.

Ben gizli olmak için olmasa da zamanımı almaması için bazı hesapları özellikle çok fazla story gönderen hesapları bu şekilde kontrol ediyor ve okuyorum, https://www.storieswatch.com/logdergisi Log Dergisi mesela tek tek bakmaktansa toplu olarak bakıp kapatıyorum zamanım boşa gitmiyor.

intagram story
https://www.instagram.com/logdergisi/

Instagram Hikayelerini Gizli İzlemeyi Sağlayan Girişim:Stories Watch

Instagram dünyada en çok kullanılan sosyal medyauygulamaları arasında yer alıyor. Instagram açıkladığı 2019 raporunda Türkiye34 milyon kullanıcı ile dikkat çekiyor. Instagram’daki bu kullanıcı sayısıylaülkemiz dünyada en fazla Instagram kullanıcısına sahip 6. ülke. Platforma sürekliyeni özellikler ekleyen Instagram kullanıcıların daha fazla zaman geçirmeleriiçin fırsat sunuyor.

Instagram kullanıcılarının en fazla zaman geçirdikleriözelliklerin başında Instagram Hikayeler(Story) gelmekte. Günlük hayattayaşananların anlık olarak fotoğraf ya da video formatında paylaşılmasınısağlayan Instagram Hikayeleri 24 saat sonunda siliniyor. Instagram Hikayelerinemüzik, filtre, etiket ve anket eklenebildiği için kullanıcılar takipçileri ilekolayca etkileşime girebiliyor.

Instagramhikayesi yayınladığınızda hikayenize bakanları görebileceğiniz bir liste desize sunuluyor. Böylece anlık olarak paylaşılan Instagram Hikayelerine göz atankullanıcıları inceleyebiliyorsunuz.

Eğer Instagram’da hikayeleri gizlice izlemek isteyenbir stalker’sanız Stories Watchgirişimi tam size göre. Bu web sitesi sayesinde karşı taraftaki Instagramkullanıcısının haberi olmadan ve hikaye izleyenler listesinde görünmedenInstagram hikayelerini izleyip telefonunuza bile indirebiliyorsunuz.

Bunun için www.storieswatch.comsitesine giriş yapıp sayfanın hemen ortasında bulunan arama çubuğuna hikayesinigizlice izlemek ya da indirmek istediğiniz kişinin kullanıcı adınıyazıyorsunuz. Sonrasında ilgili Instagram profilini bulup eğer son 24 saattehikaye paylaştıysa izleyebiliyorsunuz. Hikayelerin sağ alt köşesinde bulunanDownload (indir) butonu sayesinde Android ya da kişisel bilgisayarınızaInstagram hikayelerini indirebilirsiniz. Instagram hikayelerini indirip kendiprofilinizde tekrar paylaşmak da bu şekilde mümkün oluyor.

Stories Watch girişimi oldukça basit ve hızlı birkullanıcı deneyimi sunmakla birlikte güvenli olmasıyla ön plana çıkıyor. Sizdenkişisel bilgileriniz ve şifreniz istenmiyor. Telefonunuza herhangi bir mobiluygulama yüklemeden ve Instagram hikayelerine onların haberi olmadan gizlicebakmayı sağlıyor. Tabi gizli hikaye izleme özelliği profile herkese açıkInstagram kullanıcıları için geçerli bir durum.