Google Doodle Parti izlenimleri

Googlebizelogoyapsana projesini açtıkları bir blog aracılığıyla başarılı bir şekilde gerçekleştiren blogcular, bu başarıyı dün gece Google Türkiye ekibininde katıldığı bir parti ile kutladılar. Oradaydım, dün gece orada 100 civarı insan vardı, bir arkadaşın doğum günüydü kutlandı, studio live'ın lcd ekranlarında yapılan logolar gösteriliyordu, sahnede gece ile ilgili bir iki arkadaş konuştu, bizimkilerde “Google bize logo yapsanaaaaa yapsanaaaaa, yapsanaaaaa!” diye tezahuratta bulundular (: biralar efesti, gençlik genelde bira içti. Saçları bob marley abimiz giib olan bir arkadaş elinde renki toplarla (google topları) ufak bir gösteri yaptı güzeldi ben beğendim. Ertesi gün Göksel oradaymış onun içinde bir davetiye alabildik oradan. Parti hafta içi olduğu için 1 kaç saat sonra dağıldı, ben çıkarken 10-15 kişi kalmıştı orada.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.

Google Doodle Parti izlenimleriiçin 6 yanıt

biraz beklerseniz fotoğraflar koyulacak oraya buraya merak etme. googlebizelogoyapsana bloglarına koyarlar.
ben fotoğraf çekmedim yanımda kameram yoktu cep telefonumla çekeiblrdim ama ortam karanlıktı sürekli çekme gereksinimi duymadım bir arkadaş sürekli çekiyordu arada benide çekti o bluna koyarsa alırız ondan. ses kaydı aldım ama 🙂 google bize logo yapsnaaaaa yapsanaaaaa yapsanaaaa diye bağırırken millet.

ya o kadar hazırlık yaptık o kadar sevindik ama son dakikada yaşanan müşteri krizi beni ve diğer iş blogcu arkadaşlarımın katılamamasına neden oldu üzgünüm, yanlarında olamadım.