Kategoriler
Ivır zıvır

Verdiğimiz özel dersler

ozel dersGeçen gün Microsoft Türkiye’den Gamze’nin de söylemesi ile bunu bana teklif eden kişi sayısı 20 yi geçti. Söylenen eğitim almak istiyoruz.

Mert’in blog akademisi de ilginç tabi ona benzer olacak galiba bu da ama benimki direk birebir özel ders olacak, online değil yüz yüze bu yüzden fiyat ve etki olarak daha yüksek değerli olacak.

İlk ders konusu blog yazmak, bu henüz yeni başlayanlar için bir ders. Bu dersi alan öğrenci kendi blogunu kendi kurup onu yönetebilecek düzeye gelecektir ve artı olarak özel hazırladığım terimler sözlüğünü vereceğim.

İkincisi blogunu kurmuş orta düzey kullanıcılar için olan bir ders. Bu derste de blog yazarak para kazanmak, nasıl etkili ve dikkat çekici yazılır, nasıl daha fazla kişiye ulaşılabilir bunu öğrenecekler.

Üçüncü ders genel bir ders, bu arama motorları hakkında basit ve temel bilgiler içeriyor bunu herkes alabilir. Bu dersin sonunda da kişi bir web sitesini arama motorlarının dostu yapabilecek.

Tüm derslerin saat ücretleri var, ders alabilmek için İstanbul’da olmanız gerekiyor, en düşük ders programı iki seans dan(iki hafta) oluşuyor.

Bana iletişim sayfasındaki telefon ve e-posta adresleri ile ulaşabilirsiniz.