Kategoriler
Ivır zıvır

Verdiğimiz özel dersler

ozel dersGeçen gün Microsoft Türkiye’den Gamze’nin de söylemesi ile bunu bana teklif eden kişi sayısı 20 yi geçti. Söylenen eğitim almak istiyoruz.

Mert’in blog akademisi de ilginç tabi ona benzer olacak galiba bu da ama benimki direk birebir özel ders olacak, online değil yüz yüze bu yüzden fiyat ve etki olarak daha yüksek değerli olacak.

İlk ders konusu blog yazmak, bu henüz yeni başlayanlar için bir ders. Bu dersi alan öğrenci kendi blogunu kendi kurup onu yönetebilecek düzeye gelecektir ve artı olarak özel hazırladığım terimler sözlüğünü vereceğim.

İkincisi blogunu kurmuş orta düzey kullanıcılar için olan bir ders. Bu derste de blog yazarak para kazanmak, nasıl etkili ve dikkat çekici yazılır, nasıl daha fazla kişiye ulaşılabilir bunu öğrenecekler.

Üçüncü ders genel bir ders, bu arama motorları hakkında basit ve temel bilgiler içeriyor bunu herkes alabilir. Bu dersin sonunda da kişi bir web sitesini arama motorlarının dostu yapabilecek.

Tüm derslerin saat ücretleri var, ders alabilmek için İstanbul’da olmanız gerekiyor, en düşük ders programı iki seans dan(iki hafta) oluşuyor.

Bana iletişim sayfasındaki telefon ve e-posta adresleri ile ulaşabilirsiniz.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Verdiğimiz özel dersler başlıklı gönderi hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin.

Verdiğimiz özel dersleriçin 4 yanıt

abraxas benimkinin fiyatlarını burada yazamam ancak yüz yüze görüştüğümüz ciddi kişilere.

tüm iletişim adreslerim iletişim sayfasında var ciddi olan arkadaşlar ulaşacaktır, o beni gaza getirenler zaten ders almazsa onlara sorarım ben :),

çok başarılı bir girişim. umarım bunları sayısı dahada fazlalaşır. tanıtım yazında mertin blog akademisini andığın için ayrıca teşekkür ederim. umarım çok başarılı olursun

her autocad ögrenen teknik ressam olmaz yanlış bilgi vermeyiniz teknik detay bilmek lazım kesit 3 boyut algılama teknik çizgiler ne anlamlara gelir bunları autocad line move ve copy gibi komutları ögreterek olmaz o bilgilerin hepsini garanti edende 50 tl bunu anlatmaz milleti kandırmayalım teknik ressamlık okuyanlar iş bulamazken üsteliklsdkautocadögrendim diyen nasıl bulsun yazık