Kategoriler
Ivır zıvır

Tekzip

1Örnek resimde göründüğü gibi aylar önce bir çok yerde bu tür mesajları yazan bir veya bir kaç kişi vardı, bu kişilerin kimlikleri belli değil, bunun yanında bu insanlara blinçli veya bilinçsiz destek verenlerde oldu, aşağıdaki tekzip bu tür yazıların bulunduğu benim gördüğüm tüm internet sitelerine gönderildi sizinle de paylaşmak istedim.

Sevgili okurlar, arkadaşlar,
Blog.wolkanca.com 2005 yılından bu yana Volkan Yılmaz ve arkadaşları tarafından yazılan bir blogdur, bu blog’un tüm yazıları yoruma açık ve girilen içerikler hiç bir ticari kaygı gözetmeksizin paylaşılır.

İlgili blog ve bir yazarı bundan aylar önce yanlış anlaşılmış bir konuya istinaden karalanmak istenmiş ve çeşitli yerlerde asılsız suçlamalar, iftiralar yapılmıştır. Ben Volkan Yılmaz olarak tüm bu art niyetli, kasıtlı yapılan karalamaları kınıyor, kendilerini vicdanları ile baş başa bırakıyorum, bunun yanı sıra durumu vakit ayıramayıp gerçeği anlatamadığım ve etkilenen dostlarımdan da özür diliyorum. Şu bir geçek ki hiç bir insanın hiç bir insanı kendi kendine yargılayıp mahkum etmesi kadar cahilce bir davranış olamaz, dolayısıyla şahsımı ve yazdığım blog sitesini hiç bir bilgi ve kaynağa dayandırmadan yargılayan insanları esefle tekrar tekrar kınıyorum, adaletin ve hukukun bir gün hepimize lazım olacağını hatırlatıyorum.

Konu edilen kişiler ve blog siteleri, kaynak diyerek gösterilen blog yazıları ve bağlantılarının tümü gerçek dışıdır, bunların tamamı durum anlaşıldıktan sonra kaldırılmış veya haklarında yasal mercilere başvurulmuştur. Şahsım ve blog sitem hiç bir şekilde Türk kanunlarına aykırı bir iş yapmamış ve hukuksal, yasal hiç bir durum söz konusu dahi olmamıştır.

Bu tekzip yazısı ilgili tüm kişi ve kurumlara gönderilmiş olup yayınlanıp veya duyurulup şahsım ve blog siteme verilen zararın, sıkıntının giderilmesi amaç edinmiştir.

Yukarıda belirtilen hususlar ışığında, internet sitenizde konu ile ilgili bulunan içeriğin silinmesi, değiştirilmesi, gerekli editöryal işlemlerin yapılması ve bu tekzip’in sitenizde yayımlanması gerekmektedir.

Saygılarımla,
Volkan Yılmaz
İstanbul

2009 yılı altın örümcek web ödüllerine wolkanca.com blog kategorisinde, rsskitap.com da kültür sanat kategorisinde katıldı. Blog.wolkanca.com ve rsskitap.com’un yarışma sponsoru benim.
CustomizeGoogle Firefox eklentisi fevkalade bir eklenti.