Kategoriler
Internet

Google aramalarında etiket bulutu

search-cloudletEtiket bulutu (En: tag could) bloggerlar ve internetle haşırneşir insanların çok iyi bildiği bir kategorileme sistemidir, günümüzde cep telefonları dahil hemen her gelişmiş teknolojik cihaz da bunlardan görebilirsiniz, fotoğraflar, videolar ve her türlü içeriğik konusuna göre etiketlenir.

Google aramalarına da etiket sistemi getiren bir Firefox eklentisi var, Search Clodlet isimli bu Firefox eklentisi tam olarak ne aradığınızdan emin değilseniz size yardımcı oluyor, sadece Google değil Yahoo arama motorunda da çalışıyor.

Esasında CustomizeGoogle isimli eklentiye benzer bir araç. CustomizeGoogle Firefox eklentisini çoğu internet insanı biliyordur.

Hoş bir şey, iyi eğlenceler.

Eski wolkanca.com’da Google aramalarında etiket bulutu veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Google aramalarında etiket bulutu için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.