Kategoriler
Geyik

Kombi (insaf et, insaf eti kombi)

kombiGeçtiğimiz haftalarda yaşanan o acı olayı henüz unutmadınız sanırım, Ankara’da 7 gencin doğalgaz yüzünden hayatını kaybetmesi ve sonrasında yaşananlar.

Bu video yeni çıktı, bir grup öğrenci arkadaşın bu öğrenci evi dertleri, doğalgaz pahalılığı üzerine olan videoları en az bana kitap al, sütü seven kamyoncu kadar güzel ve eğlenceli olmuş. Seçtikleri şarkı çok iyi olmuş.

Öğrenciye uzanan eller kırılsın.


Eski wolkanca.com’da Kombi (insaf et, insaf eti kombi) veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Kombi (insaf et, insaf eti kombi) için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.

harika şahane çok güzel ama doğalgaz ucuzlamadı yine zehirlenmeden anne kız öldü ve yine ölcekler belirttik tepkimizi demokratik olarak hakkımızı istiyoruz diyorsunuzda kime??büyükler dinliyorlarmı adam yerine koyup ta bizi sizi hepimizi hayır.. ne yapalım o zaman? çözümü de belirtelim yazalım çizelim haykıralım bağıralım uyuşuklar uyansın, makina mühendisleri ayaklansın, arkadaşlar! hadi kolay gele..