Kategoriler
Internet

Mynet diyorki “internet sensin”

Türkiye’nin lider portalı Mynet’ten büyük dönüşüm: “İnternet sensin”.
Mynet yeni ana sayfaMynet’in ana sayfasındaki değişimi geçen hafta yazmıştım. Mynet deki bu değişim sadece görünüm ile değil portalın tamamının ruhunun değişiminin habercisiydi. Türkiye’nin lider portalı olan ve Yahoo’nun satın alabileceği dahi düşünülen Mynet 8 aylık AR-GE ve stratejik çalışma sonucunda bu değişimi başlattı.

Kullanıcıları merkeze alarak, içerik oluşturma ve etkileşim fonksiyonlarını en uç noktada olan serbest bir platform olmak isteyen Mynet, dünya trendlerini ve yeniliklerini Türkiye’de yakalamaya kararlı.
Mynet yöneticilerini ve ekibini bu çalışmalarından dolayı kutlarım.

Ekte basın açıklamalarını okuyabilrsiniz.

Mynet, global trendler doğrultusunda oluşturduğu yeni kuşak portal anlayışı ile geliştirdiği ‘Yeni Mynet’i kullanıma açtı. 8 aylık strateji, AR-GE ve yazılım çalışmaları sonucunda ortaya çıkan yeni Mynet, kullanıcıları merkeze alarak, içerik oluşturma ve etkileşim fonksiyonlarında en uç noktada serbesti ve platform sağlıyor.

mynet için de değişim gerekiyordu. şu an dünya devleri yarışıyor bu alanda.mynet gibi bir türk sitesini bu yarışta görmek güzel olurdu.belki mynet yahoo'yu satın alır. 🙂

başarılı ve yerinde bir adım olarak değerlendiriyorum. fakat belirtmek istediğim bir şey var. babam uluslararsı bilimsel yayınları takip eder ve bazı yayınlarda my net e-postası kabul edilmiyor. uluslarası bir geçerliliği yok bazı durumlarda tabi. eğer yahoo satın alırsa mynet i bu durum ortadan kalkar.

ya bırak mynet'i falan ya en sinir en olduğum site..! (bi de e-kolay). adamların en azından önceden ana sayfalarında afedersiniz ama çıplak kadın resimleri yoktu. ulan para insanı nasılda değiştiriyor. eskiden anasayfamdı mynet. ne çok seviyordum bu siteyi. şimdi ise sırf mecbur kaldığım için kullanmaya devam ettiğim e-mail hesabım için giriyorum sırf kapanmasın diye. belki bana karşı çıkanlar olur ama bu böyle. şimdi kardeşim bile girmesin istiyorum bu siteye. abuk subuk resimlerle dolu. yok madem içinde barındıracaksın böyle resimleri anasayfaya koyma bari..!

neyse susuyorum yoksa bu yorum bitmez
umarım sırf üye odaklı çalışan bu ve bunun gibi siteler daha seviyeli olur.

'arka' sayfa ve 'ana' sayfa güzellerini severim… 😀
durmak yok yola devam mynet!

mynet önceleri vazgecilmez bir site iken simdi e-postamın silinmesini bile göze alabilecek kadar uzagim ona… karı-kız resimlerine bel baglayan bir siteden bana hayir gelmez…

yhaaaaa abi bende sinir oluyorum my netin sorumsuzluğu yüzünden oyunum çalındı istanbul kıyamet vakti davacı olcam mahkemeye verecem siteyi