Kategoriler
Blog

Geziyorum.net

Geziyorum.Net, Benjamin Linus’a benzeyen sevgili arkadaşım Emre Tok’un blogu. Emre geziyor ve gezerken gördüklerini, yaşadıklarını, tecrübelerini bizimle paylaşıyor. Bisikletle binlerce km, dağlarda, Kıbrıs’ın sıcağında, İzlanda’nın karların da, Londra’nın metrolarında, Prag’ın köprülerinde dolaşmış olan Emre bunları bizimle kimi zaman bisikletten kask kamersıyla, kimi zaman çektiği fotoğraflarla ve kimi zaman okunası yazılarıyla Geziyorum.Net’de bizlerle paylaşıyor.

UzmanTv’de bisikletle ilgili videolarını da izlemeniz mümkün. [via]

Emre ile Blog konferansı ve ödüllerinde tanıştık, Geziyorum.net ile hobi kategorisin de en iyi 3. blog seçildi onun blogu. Blogu bundan bir kaç ay öncesine kadar Joomla sistemini kullanıyordu ve bana göre Joomla blog yazmak için hiç elverişli değildi. O da bunun farkındaydı ve bana blogunu WordPress’e çevirebilir miyiz diye sordu. Ben de evet tam yerindesin arkadaşım diye yapalım dedim ve kabul ettim.

Geçen ay başladığımız çalışma biraz yavaş da olsa devam ettirdik ve şu anda WordPress’de yazıyor Emre. Blogunun temasını kendisi seçti, gerçekten hoş tema bazı özel fonksiyonlara da sahip, ki zaten benim görsel zevkim sıfırdır bu temalardan tasarımdan hiç anlamam, sadece sistemi bilirim anlarım.

http://video.google.com/videoplay?docid=3643772988745293535

Bisiklet severseniz, gezmeyi seven biriyseniz, çok gezen birinin gezi hikayelerini okumak, izlemek, görmek isterseni Emre’nin rel=”noopener” target=”_blank” title=”geziyorum.net” href=”https://geziyorum.net/”>Geziyorum.Net‘i tam size göre derim.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Geziyorum.net başlıklı gönderi hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin.

Geziyorum.netiçin 4 yanıt

benjamin bir an bakıyordum yakışıklı, bir an aptal, bir an herşeyi bilen herşeyden sorumlu oluyordu. mimiklerini en güzel şekilde kullanıp farklı kişiliklere bürünen güzel oyuncu. emrenin ona benzetilmesi hem güzel hem kötü.
gezici emrecim siten çok güzel ellerine sağlık

güzelmiş ya bisiklet gezisi. ama ülkemizde ne kadar tehlikeli dimi. bisiklet yolları istiyoruz.