T-shirt zaferi!


özgür alaz - volkan yılmaz
Blogyazarları'nın ilk toplantısında Özgür Alaz'ın üzerindeki t-shirt e göz koymuştum. İlk toplantıya katılamamıştım çünkü aynı gün 07-07-07 de düğünüm vardı, ikinci toplantıya geçtiğimiz cumartesi günü eşimle beraber katıldık, Özgür'de geldi 🙂 eli boş gelmemiş, t-shirtü bana verirken annesinin yıkadığını ve baskısında azıcık bir zedelenme olduğunu söyledi. Özgür'e çok teşeklür ediyorum, tatlı, güzel bir anı olarak saklayacağım.

Türk Blog Yazarları'nın geleneksel hale getirmeyi düşündüğü bu toplantılar gerçekten verimli oluyor. Orada sahneye çıkıp konuşma yapmak hiç aklımda yokken bir anda kendimi sahnede buldum. Hazırlıksız olduğum için heyecanlı bir şekilde meramımı anlatmak için çırpındım, sağolsun blogcu arkadaşlar pür dikkat dinlediler beni ama sahneden inince ve videoları izleyince ne kadar kötü bir konuşmacı olduğumu gördüm.
Blog yazarları'nın bu ikinci toplantısı ile ilgili Lanblog'da detaylıca (Lanblogca) yazdım oradan devam edebilirsiniz.

Fllickr'dan fotoğraflar [via]

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.

T-shirt zaferi!için 14 yanıt

wolkan abi çekim yapılırken birileri sürekli konuşmuş.bir de senin böyle bir sesin olabileceğini tahmin etmiyordum hiç . daha farklı bekliyordum. ilk konuşan sese daha çok yakıştırdım seni. 😆

vehbi tamam bu blogger beyaz olanından bir tane bana.

birde wolkanca.com olarak yapabilirmiyiz. onun içinde grafik bir "w" siyah yuvarlak içine sonra altın wolkanca.com

sırt kısmına da site adresi istiyorum.

ayrıca google mağzalarında ürünlere bakabilir esinlenebilirsiniz vehbi bey.