Kategoriler
Internet

Hotmail parolanız çalındıgında yapacaklarınız

Eğer Hotmail parolanıcı çaldırdıysanız aşağıdaki ekran görüntüleriyle yazılmış yazı e-mailiniz’i geri almanızı sağlayabilir. Hotmail.com ’a girin ve kullanıcı adınızı yazdığınız yerde SAG üstte YARDIM (help) yazan yere tıklayın. Yeni bir explorer penceresi açılacak. Ekranın en sagında acilan bu pencereden En asagida Bize basvurun yaziyor onu seçin. (eger yoksa arama bolumunde bir arama yapın. mesela “başvurun” yazın, o zaman Bize Başvurun linki en aşağıya geliyo.) ya da 1. maddedeki bağlantıdan da ulaşabilirsiniz. support.msn.com bu adrese girin İngilizce (Birleşik Devletler) ’i secin (diger ingilizceleri degil) Sonra ekrana gelen yeni sayfadan Microsoft Passport Network ’i secin Sonra ekrana gelen Formu su sekilde doldurun. Adınız, su anda kullandıgınız bir email adresi, Sorunlu email adresi i need to know How to do Something, Report a Security Issue, My Account has been taken Over
Asagisi biraz ingilizcene kalmıs…
emailim hacklendi falan yaz. eskiden benimdi yaz. Ve en asagidaki secenekler önemli degil rasgele seç. Anliyorsan ingilizce dogru cevap vermeye calis degilse onemli değil.
Msn Hack
Sonra asagidaki resimdeki gibi bir eposta gelecek . gelen mailde 13 maddeden olusan bilgileri istemeleri lazım . bu emaile Cevapla (reply) butonuna basarak cevap verin.
Msn Hack
Burada ki Bilgiler dogrudan emailinle alakalı. yani adın soyadın kısmına Kayıt olurken yazdıgın adını baska bir deyisle. sen baskasına email gonderdiginde karsi tarafin gelen Kutusunda gozuken isim ney ise onu yaz. Bu soruları Dogru olarak cevapladıgın takdirde sana Yeni bir sifre gonderecek. Ornegin PXpPHBmNkx
Msn Hack
Hemen giris yaptiktan sonra, sifrenizi, gizli sorunuzu ve 2. mail adresinizi degistirmeyi unutmayin. Tum bu bilgileri tek bir yerden degistirmek icin. www.PASSPORT.net adresinden Oturum Acarak Bilgileri duzenleme sayfasina ulasabilirsiniz. ozellikle 2. Mail adresini degistirmek icin.