Kategoriler
Internet

Suphi olum kanadın nerde?

Yeşil Vadi ORGBlogların tüm interneti işgal etmesi ile blogları bir araya getiren gruplar topluluk siteleri oluşmaya başladı örnek vermek gerekirse “blogkardeşliği“. Dün akşam bir arkadaşımın blogunu okurken ( aslında
şu şarkı sayesinde biraz ) yeni bir site ile karşılaştım çok hoşuma gitti YeşilVadi.Org. Yeşil Vadi sayesinde dileyen blogunu tüm insanlığın huzuruna çıkarabiliyor. Takip listesine eklediği bloglara kolaylıkla erişebiliyor, diğer bloglarda neler olmuş görebiliyor. Kısaca binlerce blogu takip etme imkanına sahip olmak istiyorsanız Yeşilvadi tam size göre.

Sitenin editörleri şöyle diyorlar;

Merhaba ! Seferoğulları ile Tellioğulları idi onlar; senelerdir bir kavganın içinde yaşayıp giden. Aslında ince düşünenler onların birbiri için vazgeçilmez olduklarını anlamakta geç kalmayacaklardır. Seferoğulları olmadan Tellioğullarının bir esprisi yoktur çünkü. İnternette bir yeşilvadi gibiydi bizler için. Kocamandı,görkemliydi. Herkes bu bereketli topraklardan kendine pay istedi. Forumlar açıldı onbinlerce, firmalar kendilerine yer buldular.Zaman değişti sonra. Devir artık blog devri. Nefes alan her 5 canlıdan 3ünün bir bloğu var artık. İnsanlar kendilerini bilgisayarlarının başına geçerek ifade eder oldular. bloglarımızda hayatımıza dair kareleri sunduk, güzel zamanlarımızı paylaştık onbinler ile. Arkadaşlarımızın bloglarına yer verdik hep. Paylaştık bulduğumuz takip ettiğimiz blogları. Ama hepsine bir yerden ulaşmamız mümkün değildi. Kocaman bir balona binip dünyayı izlemek hepimize cazip gelir diye düşündük. Oturduğumuz yerden dünyayı geziyorduk internet sayesinde zaten, bunu daha ileri götürmek istemez miydik? Ve YeşilVadi açıldı! Yeşil Vadi sayesinde dileyen bloğunu tüm insanlığın huzuruna çıkarabilecek. Takip listesine eklediği bloglara kolaylıkla erişebilecek, Diğer bloglarda neler olmuş görebilecek. Yeni yeni bloglar keşfedecek ve de mutlu mesut insan mertebesine erişebilecek.. Hayırlı ve de uğurlu olsun efendim. Simdilik sadece blog kısmı ile yayındayız. Süprizlerimiz son sürat devam edecek. Destekleriniz için şimdiden teşekkürler. MerushLevent merush@yesilvadi.orglevent@yesilvadi.org

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Suphi olum kanadın nerde? başlıklı gönderi hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin.

efem ne demek bizimde hoşumuza gidiyor böyle topluluklar blog kardeşliğinin bir buluşmasına katılmıştım gerçekten blogger en asil duygunun insanıdır mış 🙂 güzel oluyor.

sizin sitenin fikride güzel zikride yolunuz açık olsun ayrıca teşekkürler.

merhaba,

öncelikle blog'unuzda yeşilvadi'ye de yer ayırdığınız için ne kadar memnun olduğumu söylemek istiyorum.

yeşilvadi'nin henüz daha 6 günlük bir geçmişi var ve aklımızdaki halinin ancak %30'unu karşılayabiliyor şimdilik. önümüzdeki 3-4 ayda tüm istekleri karşılar hale getirip, söz konusu blog olduğunda ilk akla gelecek referans sitelerden biri haline getirmeyi istiyoruz.

açıkçası bu projeni yapımı ve testleri esnasında birçok blog'la karşılaştım ve bugüne kadar onları farketmemiş olmamdan dolayı baya üzüntü duydum 🙂 cidden okunmaya değer bir çok kişi var ve biz bunlardan habersiziz. işte bu açığı kapatmak için biz üzerimize düşen görevi kesinlikle yerine getirmekten yanayız.

çok uzun oldu pardon 🙂 heyecanlandım burada yeşilvadi ismini görünce 🙂

veeee, hemen burayı takip listeme alayım; çok hoş şeyler sunuyorsunuz; sağolun varolun 🙂

sitende böyle bir habere yer vermene açıkcası ben de sevindim..

gerçi levent varken bilgi vermek bana düşmez ama 🙂

tanıtım ve takip için teşekkürler volkan 😉

bu siteyi biliyordum gayet hoş gerçekten, ama beni yazının başlığı bitirdi 🙂 filmden en güzel replik budur herhalde. böyle eski türk filmleri ya da bizden herhangi birşeyle gelecek web uygulama ayrı bir lezzet katıyor olaya.