Ve Blogger Türkçe

Az önce Acemi'nin blogunda okudum en son WordPress'in Türkçe olmasında bu kadar sevinmiştim. Sanırım artık Türkiyedeki yerli blog servislerinin işi çok çok zor.

Uzun süredir beklenen gerçekleşmiş gibi görünüyor, Blogger artık Türkçe!.

Blogger’da var olan blogunuzu Türkçe yapmak için dil seçme kısmından (choose a language) Turkish seçeneğini seçmeniz yeterli.

Blogger ile kendi alan adınızı kullanabilirsiniz, örneğin ben http://wolkanca.blogspot.com adresli olan blogumu http://lan.wolkanca.com olarak kullanıyorum ve bu servis ücretsizdir. Bunu nasıl yapacağınızı şuradan öğrenebilirsiniz.

blogger

Eight New Languages for Blogger

Here at Blogger we believe that everyone all over the world should be able to express themselves online. When our attempt to translate into “love” (a supposedly universal language) failed, we decided to take the more effective route of translating our interface into rather more literal languages.

Today we’ve unveiled Blogger translated into: Nederlands, Türkçe, Dansk, Norsk, Svenska, suomi,? уѿѿ?ڿؿ٬ and ภาษาไทย. This is in addition to the eleven language choices we already offer, bringing the total to 19!

To change the language in which you use Blogger, go to our Choose a Language page. To change your blog's language, go to Settings > Formatting.

…bu arada WordPress 2.2 geliyormuş

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.

Ve Blogger Türkçeiçin 8 yanıt

merhaba arkadaşlar benim kendi bloğumu tükçeydi language türkç.e seçili choose a language burasıda türkçe seçili fakat ayarlar vs ingilizce ne yapmam gerek genel bir sorunmu yoksa bendemi birşey var arkadaşlar
yardımalrınızı bekliyorum