Kategoriler
Medya

Dünyanın en ateşli kadınları

24 ülkeden 24 güzel. Maxim dergisinin internet sitesi tarafından düzenlenen ankette Romanyalı Cristina Dumitru, yeryüzünün en ateşli kadını seçildi.

Avrupa ülkelerinden ABD’ye, Uzakdoğu’dan Asya’ya kadar 24 ülkeyi temsil eden güzellerin katıldığı ankette en çok oyu olan Cristinu Dumitru, ipi göğüsledi.

EN ATEŞLİ KADINLAR

Maxim dergisi, 2008’in en ateşli kadını olarak super model Marisa Miller’i seçti. Sıralamada Scarlett Johansson ikinci oldu.

Maxim tarafından "Amerikan super modellerinin en birinci temsilcisi" olarak lanse edilen Marisa Miller, 29 yaşında. Ünlü manken bu yıl Sports Illustrated’in mayoları ile Victoria’s Secret’in koleksiyonlarının tanıtımında boy göstermişti.

Derginin sıralamasında aktör Ryan Reynolds ile yakınlarda nişanlanan Scarlett Johansson ikinci sırayı aldı. Oyuncu Jessica Biel ve Eva Longoria Parker üçüncü ve dördüncü sırada gösteriliyor.
5. sıradan 10. sıraya kadar sıralanan diğer isimler şöyle:
Sarah Michelle Gellar
Elisha Cuthbert
Eva Mendes
Christina Aguilera
Lindsay Lohan
Ashley Tisdale.

Haber: H2

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Dünyanın en ateşli kadınları başlıklı gönderi hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin.

bence angelina jolie bir numara olmalıydı liste bence çok iyi değil elisha cuthbert fena değil diğerleri böh 😛

şut ve gol 🙂 google topu yakalar 🙂
bu arada gaciler manyak wolkancım

arkadaşlar
bu kadınlar cehennende sonsuza dek yanarsa mutlu olacak mısınız?
rabbiniz size iman verdi neden onlara anlatıp kurtulmasına sebeb olmuyorsunuz?
bir kedi yansa kurtarırsınız ? selam ile..