Kategoriler
Medya

Gürgen Öz Avrupa Yakasında

İlk olarak Kanal D üzerinden yayımlanan Makina programında gördüm sayın Gürgen Öz'ü başarısı dikkatimi çekti. Tabi ki arkdaşlarının da hakkını yememek lazım özellikle Murat Akkoyunlu'un. Hepsi çok yetenekli oyuncular ve işlerini seviyorlar. Farklı skeçlerde farklı rolleri canlandıran Gürgen Öz'ü izlemek için bir hafta beklemek sabrımı zorlayınca, hemen Youtube'a dadandım. Dadandım dadanmasına da bir sorun vardı; Gürgen Bey'in adını unutmuştum. 10-15 dakika boyunca, Youtube'da Makina programının videolarının etiketlerine bakarak oyuncuların adını öğrendim.

Gürgen Öz'ün videolarını izlemek için, bolca vaktiniz olmalı diye düşünüyorum çünkü izlemeye başlayınca kendinizi durduramıyorsunuz.


https://www.youtube.com/watch?v=0hl4sOSN4Qk

Gürgen Öz'ün bütün videolarını izledikten sonra düşündüm neden bu adam bir dizide oynamıyor? Diye. Bir gün eve gelince gördümki Gürgen Bey televizyonda üstelik bir dizide. Fırsat bu fırsat dedim diziden sonra Youtube'a girip Kısmetim Otel'in bölümlerini de izledim. Kısacası bütün videolarını bıkmadan izledim ama ne yazık ki bitti.

Geçenlerde, Gafur ve Selin karakterlerinin Avrupa yakasından çıkacağını ve Gürgen Öz'ün yep yeni bir karakterle diziye katılacağını öğrendim. Hep birlikte bekleyip yeni sezonda Gürgen'in tadını çıkaracağız.

Gürgen Öz resmi fan sitesi.

Eski wolkanca.com’da Gürgen Öz Avrupa Yakasında veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Gürgen Öz Avrupa Yakasında için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.

Gürgen Öz Avrupa Yakasındaiçin 7 yanıt

😀 birkaç hafta önce bir haberde görmüştüm gürgen öz'ün avrupa yakasına katılacağını. eminim gülse birsel gene bomba gibi bir karakter yaratacak.

yeni sezonla beraber devam eden diziler yeni (taze kan) diziler birbirine giriyor. sonuçta bir önceki yazınıza inat tvkolik olma noktasına geliyoruz (interneti bırakmak isteyenlere duyurulur 😛 ) o kadar ki artık insanda takıntı ve sıkıntı yaratıyor. ben şahsen avrupa yakası ve belki bir tane daha hariç izlemeyi düşünmüyorum hiç bir dizi.
onlarıda hafta sonu tekrarı yapsanalar o zaman izlesek güzel olur.

yaa bence artık avrupa yakası yavaş yavaş bitmeli diye düşünüyorum evet çok güzel bir dizi ama bence bu sezonun sonuna doğru kötüleşmeye başlamıştı herşey tadında bırakılsa ve bu güzel oyuncuları bambaşka projelerde görsek daha hoş olur 🙂

gürgen öz çok yetenekli bir insan. gaffur karakterindeki gibi sınırlı repliklerle (beni beğenmiyor musun?,uzatsan süper olacak,ölümüne kankayız) 1 sezon boyunca gitmezse dizi için iyi olur diye düşünüyorum.

selin çoktan gitmişti. gaffur'un da gittiği iyi oldu zamanı gelmişti. izliyoruz gürgen'i.

gülse birsel büyük yaprak dökümlerini çok güzel topladı. biz dizi bitti artık izlenmez dedik o diziyi 10kat güzelleştirdi. bu sezon geçmiş sezondan bile daha güzel bir avrupa yakasını izliyeceğiz bence 😶

çok doğru bir seçim. gürgen öz avrupa yakasına renk getirdi. ayrıca alt kültür tiplemelerinin biraz abartıya kaçmaya başladığı bir dönemde, seyirciyi boğulmaktan kurtardi.