Kategoriler
Medya

Emre Kongar ve Cengiz Çandar’ın yorum farkları

Ntv'de canlı olarak yayınlanan Yorum Farkı programının daimi izleyicilerindenimdir, gerçektende programın ismi gibi iki yorumcunun bir birlerinden çok farklı olması ve düzeyli bir üslupta tartışması, fikirlerini ortaya koyması hoşuma gider.

Mehmet Barlas ve Emre Kongar'la başlayan program sonraları Mehmet Barlas'ın Atv'ye transfer olması ile yerini Cengiz Çandar'a bıraktı. Bana göre Cengiz Çandar, Mehmet Barlas kadar sabırlı ve iyi bir TV konuşmacı sı değil, program Barlas'ın olduğu zamanda ufak tefek ve doğal olan sürtüşmeler elbette oluyordu fakat program bu kadar gerilmiyordu.

Program bu son gerginlik ile artık devam etmez ise ben şahsen çok üzülürüm, Emre Kongar'ı kitaplarından başka televizyonda izlemek ve dinlemek hoşuma gidiyordu.

Emre Kongar'ın bu son gerginlik ile programı devam ettirmeme kararı alacağını sanmıyorum lakin Cengiz Çandar belki programa devam etmeyebilir. Umarım bundan sonra eğer Cengiz Çandar programı devam ettirmeme kararı alırsa yerine Barlas gibi bir isim gelir ve program devam eder.

Eski wolkanca.com’da Emre Kongar ve Cengiz Çandar’ın yorum farkları veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Emre Kongar ve Cengiz Çandar’ın yorum farkları için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.

emre kongar'ın yanına hep böyle kofti,bilgisiz adam koymalarından kaynaklanıyor bu durum.barlas da akp sıvazlardı sürekli,e kongar gibi mükemmel bir üstad da böyle şeylere kayıtsız kalamaz. bu programa kesinlikle kongar'ın ağırlığını kaldıracak birini bulması lazım ntv'nin.kongar'a zıt görüşlü bile olsa,çandar veya barlas gibi saçmalamamalı.

o iş kapanmıştır, daha program yapmazlar, mehmet barlas ın sabrı çandar da yok, barlas bir iki fıkrayla ortamı yumuşatırdı. çandar ateşe benzinle gidiyor… emre kongar müthiş tahrik ediyor, sonuçta iyi bir sosyolog !

bence çavdar (böyle daha iyi) gider,kongar'ın yanına bir kukla daha gelir,kongar onu da ezer. türkiye'nin sayılı adamlarından kongar,susturmak kolay mı?