Kategoriler
Medya

Cem Yılmaz’ın 89. arabası Bentley Continental GT

Cem Yılmaz bugüne kadar tam 88 otomobil değiştirdi, bunların arasında Porsche gibi çok lüks arabalar mevcut. Bir ara motosikletlere de kafayı takan Cem 3 tane Harley Davidson ve bir başka marka 4 motosiklet de garajına koymuştu.

En son 2007 yılında Porsche Carrera 911 4S aldı ve bu 88. otomobiliydi.

Şimdi Cem Yılmaz bu zamana kadar satın aldığı tüm araçların papucunu dama atacak bir otomobil alıyor, Bentley Continental GT.

2008 Le Mansory Bentley Continental GT Pearl White Front Section


Bentley Continental GT fiyatı 355 bin Euro(700 bin YTL), siparişini 1.5 yıl önce verdiği söyleniyor

CEM YILMAZ’in 89. ARABASI; BENTLEY
Bugüne dek tam 88 otomobil alıp satan Cem Yılmaz şimdi de yaklaşık 700 bin YTL.lik bir Bentley Continental GT satın aldı.

Cem Yılmaz’ın, geçen hafta Türkiye’ye giriş yapan füme renkteki yeni cicisine de diğerleri gibi ’yC’ plaka taktıracağına eminim.

Geçenlerde kendi üzerine olan ’yC 111’i boşa çıkarttığına göre, herhalde Bentley’i için bu plakayı düşünüyor! Bu arada bu, Cem’in üçüncü Bentley’i olacak. 2004 yılında vefat eden genelev patroniçesi Matild Manukyan’ın 1998 model Bentley’i, Cem’in ilk aldığı Bentley’di. Kırmızı renkteki otomobili siyaha boyatan Yılmaz, 2005 yılında da sıfır bir Bentley almıştı. Yılmaz’ın 2009 model yeni Bentley Continental GT Speed’i ise bir efsane olarak nitelendiriliyor.

Ne diyelim, Allah kazasız belasız kullanmak nasip etsin!