Kategoriler
Medya

Stephen Hawking hayatı – infographics

Daha öncelerde ve geçenlerde Stephen Hawking ile ilgili birkaç kelam etmiştim, kendisinin çalışmalarını yakından takip ettiğimi ve benim konuşmaları, yayınlarından çok etkilendiğimi biliyor olacak ki bana sanırım ortak bir arkadaşımız Stephen Hawking'in hayatı, bilime, insanlığa katkıları ile ilgili bir görsel göndermiş.

Stephen Hawking özellikle TED'deki konuşması ile neredeyse hayatımı değiştirecek kadar etkili düşüncelere salmıştı beni. Ve geçen gün eğer arkadaş olsaydık o kesin Müslüman olurdu demiştim 🙂 şaka yollu(bu hangi postta idi bulamadım muhtemelen notlarda idi).

Çok teşekkür ederim Peter.

Stephen Hawking and a lifetime of contributions

Eski wolkanca.com’da Stephen Hawking hayatı – infographics veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Stephen Hawking hayatı – infographics için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.