Kategoriler
Internet Medya

Kendi Gazeteni Kendin Yarat: Gazeteniyarat.Com

İnternetten gazete okumanın günden güne popüler olduğu şu dönemde sizi mutlu edecek oldukça yaratıcı bir siteyi size tanıtmak istiyorum. www.gazeteniyarat.com

Gazeteniyarat.Com

Tek tuşla artık tüm gazetelerdeki bilgileri dileğiniz gibi düzenleyebilecek, yanlızca istediklerinizi okuyabilecek ve tüm gazetelere tek sayfa altında ulaşabileceksiniz. Tüm gazetelere ve yazarlara artık her gün dilediğiniz saatte e-postanızdan da ulaşmanızı sağlayan site, içeriğini sizi oluşturacağınız bir haber havuzu sayesinde sadece dilediğiniz konu başlıklarını okumanızı sağlıyor. Kendi yarattığınız gazeteyi isterseniz siteden isterseniz belirlediğiniz saatte e-postanızdan okuyorsunuz. Üstelik gazeteniyarat.com bu hizmetleri tamamen ücretsiz yapıyor.
İçeriğinde gazeteler dışında blog siteleri ve yabancı kaynaklarda bulunmakta, oldukça yararlı olduğunu düşündüğüm bu hizmetten uzak kalmamalısınız.

Eski wolkanca.com’da Kendi Gazeteni Kendin Yarat: Gazeteniyarat.Com veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Kendi Gazeteni Kendin Yarat: Gazeteniyarat.Com için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.