Kategoriler
Blog

Bloglar

Aşağıda listedeyseniz bir şekilde(mail(wolkanca[a]gmail.com), iletişim sayfası etc.) bana ulaşabilirsiniz göndereceğiniz mesajlarda konu(subject) kısmı bloglar olsa güzel olur, enteresan bir fikrim var. Aşağıdaki listede yoksanız yine bana ulaşabilirsiniz(bu seçenekte yorum daha sağlam olur) listeye ekleriz. Ulaşmasanızda canınız sağolsun (ben sizi bulurum demek oluyor ama mail çaksanız daha hızlı olur (parantezi kendisinden uzun cümleler yazmayı bırakmalıyım(parantaz içine parantezi de bırakmalıyım(parantezi hayatımdan çıkarmalıyım))).

Blogger resimler, videolar, oyunlar, izle, oyna, seyret

2 tane kriter belirledim.
1. bir kişinin bir tane blogu olabilir listede.
2. adını bilmeliyim(sadece adı örn:Ali).

Örnek yorum mesajı:
benaliblogumbu.blogspot.com – Ali.

Listeye eklemeye devam ediyorum, aşağıdaki yorum kısmına blog adresinizi bırakabilirsiniz tabii yorumu yazarken isminizle birlikte kullandığınız bir e-posta adresini yazmalısınız.

Ben sadece sörfçüyüm banane ki bu ne ya diyenler de linklere tıklayabilirler. Listeyi sonra başka bir girdide yeniden güncellerim.

Benzer: Türkiye’nin aktif kadın blog yazarları.

“HEY” Arkadaşlarınıza da haber verin, bunun için aşağıdaki Facebook beğen veya paylaş aletini kullanabilirsiniz.

Gönderilen e-posta ve diğer iletişim türlerine cevap yazamadıysam benim twitter hesabımdan yaptığım güncellemeleri(@wolkanca) veya bu sayfada şu an okuduğunuz cümle gibi notlarımı okuyarak konu hakkında merakınızı giderebilirsiniz.

Volkan beni eklemiş mi diye merak eden arkadaşlar sayfayı açtıklarında ctrl+f ile isimlerini aratsınlar, isimler değişmiyor ama blog adresleri bazen değişebiliyor hem bu sayede belki değişmişse adresinizi güncelleyebiliriz.

Dünden beri gönderdiğiniz e-posta, Facebook mesajları vs. hepsini kaydediyorum. Soru soran arkadaşlar çoğunlukta doğal olarak merak var ama öyle abartılacak bir şey yok yani dünyayı filan kurtarmayacağız.

“Huston” Sıralamanın bir anlamı yok ama aşırı baskılardan dolayı bundan sonra eklenecek blogları en üste alacağım.

Anlamaya çalışan abiler(reklamcılar, pazarlamacılar, kopyacılar vb.) için özel notum: çalışmayın.

Neden sadece isim? Çünkü soyisimler de yazıldığında bu blog sahipleri açısından ileride sorun yaratabiliyor.

Neden yaptım? Bunu blogsorferde bir araştırma için yaptım ve aynı zamanda başka işlerde de kullanılabilir bir data oluşturmak da istedim.

Herkese desteği için teşekkür ederim. The End.