Kategoriler
Blog

Blograzzi araçları

Blograzzi gelişmeye devam ediyor, son yeniliklerinden biride bu Blograzzi Araçları. Şu anda iki adet araç bulunmakta birincisi Blograzzi’ye kayıtlı blogunuza yapılan kullanıcı yorumlarını sitenizde göstermeye yarıyor diğeride Blograzzi de bulunan blogunuzu favorilerine ekleyen kullancııları gösteriyor. Örnek uygulamayı buradan görebilirsiniz.

blograzzi araclari

Artık Blograzzi Araçları var…!
Eğer sistemimizde kayıtlı blogunuz varsa, hemen hesap güncelleme bölümünden ilgili blogunuzun güncelleme ikonuna tıklayın. Gelen ekrandan ise Blograzzi Araçları linkini takip edin.
Şu an için blogunuzu favorilerinize ekleyenleri ve blogunuza Blograzzi'de yazılan yorumları sitenizden gösterebilmenizi sağlayan iki adet aracımız bulunuyor.
Araçlarımızın rengini, boyutunu hatta başlığını bile kendinize göre düzenleyebilir ve kendi okuyucularınız ile keyifli bir etkileşim sağlayabilirsiniz.
Blograzzi'de kayıtlı blogunuz varsa araçlarımıza göz atmanızı kesinlikle öneriyorum.

[via]

Eski wolkanca.com’da Blograzzi araçları veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Blograzzi araçları için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.

Blograzzi araçlarıiçin 7 yanıt

senin yayıncılık anlayışın sıfır anlıyormusun o yayınladığın kürdistan vidosundsa kürtler için ağıza alınmayacak insanlığa sığmayacak hakeretler alındı ve sen hepsini olur gördüğün için hepsini yayınladın bize okulda öğretilen saçma sapan tarihe ben inanmıyorum .tabi bu çağın insanlarının hepsi araştırmadan sadece önüne gelene evet diyor. ve medyayanın uydurduğu tek taraflı düşünceye inanıyorlar sence bundan büyük bağnazlık olurmu türklerin milliyetçilik dediği bumudur ne mutlu türküm demiyen her insan türkler için düşmandır ve bundan büyük ırkçılık varmıdır senden ricam bir dah böyle bir haber yayınladığında yoruma kapatman yada sadece insan olmasını bilenlerin yorumunu yayınlaman.ekleme;sizce kürtlerin hiçmi haklı olduğu bir taraf yok mu yıllarca dilimizi müziğimizi bize yasaklayan türkiye devleti kanunları değilmiydi size soruyorum sizce ne kadar ne kadar demokrasi var ülkede insanları yerinden yurdun çıkar şehirler ser sefil olsun sonra insanlar neden terörist oluyor bence biraz uyanmanın vakti gelmedimi bu dünyada yaşayan her insan kardeştir hepimiz adem a.s soyundan geliyoruz ozaman ne gerk var bu ırkçılık nidalarına.lütfen bu yorumu yayınla

@neguvon
yazdıklarının hepsi bilinen şeyler. sen olayı hz ademe bağlamışsın kısa yoldan çözmüşsün ne güzel 🙂 burası yeri değil ben ırkçı falanda değilim. kürdistqan diye bir yer olmasına karşıyım siz yaşadığınız ülkenin türkiye olduğunun farkına varın adam olun hainlik yapmayın size kimsenin bişi dediği yo k hatta kürtçe tv yayını bile başlamıştı sanırım kürtçe okullar dahi var ülkede. ırkçılık nidası falan yok benim askerim şehid ediliyor kardeşim. türkiyenin kıymetini bilin vallahi bu türk milleti sizi daha beter eder. amerikada kurtaramaz sizi.

wolkanca +1
bu konu yeri değil ama kalleşlik yapan kim olursa olsun benim düşmanımdır şehitlerimiz orda pisi pisine gidiyorlar karşımızda muhattap yok.soruyorum şimdi bu kadar insan katleden canilerin neden arkasından gidiyorsunuz hala (her kürt için demiyorum) ölenler sadece bizim yada sizin değil hepimizin insanı değilmiydi bekekler kadınlar değilmiydi ölenler.lütfen arakadaşlar kimse yanlış analamasın ama tek bayrak var ve bu bayrağı cephelerde türk kürt çerkez laz demenden hep beraber koruduk sınırlarımıza hep beraber bekçilik yaptık şimdi kalkıp birbirimize karşı kışkırtmalara boyun eğmeyelim.
satanlardan olmıyacaz…

neguvon sen ne dediğinin farkındamısın biz yüzlerce şehit verirken sen hiç üzülmedinmi bu ülkeyi vatanımızı bölmeye çalışan onlar değilmi dilimzi şarkılarımızı yasakladı diyorsun konuştuğun kelimeleri düşün türkiyede yaşıyorsun konuşman gereken dil hangisi söylemen gereken şarkı hangisi senin dediğin ırkçılık olmuyormu biz hergün onlarca şehit veriyoruz bunu biliyormusun senin savunmaya kalktığın insanlar yaşadığı ekmek yediği ülkeye ihanet ediyor bu insanları topluma nasıl kabul edebiliriz biz türk vatandaşı olarak ''ne mutlu tüküm diyene'' demeyen insanları bırak bu ülkenin vatandaşı olarak insan olarak bile görmüyoruz apdullah öcalan 30.000 kişinin canına kıyan adam acımadan çocuk yaşlı demeden öldüren yaratık ve onun peşinden giden şerefsizlere lanet okuyorum ve son sözüm olarak diyorum ki apo'nun piçleri yıldıramaz bizleri unutulmasınki bu bayrak rengini şehitlerimizin kanından almıştır buna kötü söz edenin art niyet düşünenin vay haline bu vatan şimdiye kadar bölünmedi bölünemezde bunu böylece bilin

@eylos
ana sayfada şu bölümü okumanı isterim.

bu blogdaki yazıların altında yazının yazarı ve yazının yazılma tarihleri yazıyor, tabi okursanız, gözünüze sokmak istemiyoruz bunları ama bazen zorunda kalıyoruz.

bune yaa…. burada blograzzi araçları tanıtılmış millet kürd – türk diyor 🙂 ayrıca wolki sen blograzziden çıkmıştın diye biliyorum. eğer hafızam beni yanıltmıyorsa, çıkarkende biraz kızmıştın… şimdi blograzzi araçlarını tanıtarak barış çubuğu mu uzatıyorsun?