Kategoriler
Blog

Merhabalar.

Merhabalar ben Kaan, Kaan deyince kimse tanımaz sanırım takma adım gKAANs, gKAANs.oRg’un editörüyüm. Artık ben de bir blog.wolkanca yazarıyım, merhabalar..!

Blogger resimler, videolar, oyunlar, izle, oyna, seyret

Buyrun bir göz atın kimim, neyim.?


Nasıl olduda geldim buraya.?
BlogcuBul’da öylesine gezinirken bir ilan gördüm ve buralara kadar geldim, bunun için Volkan abime teşekkürler..

Amacım Ne Olacak.?
Gayet açık ki blog.wolkanca’ya bir yazar olarak geldim ve kendi beğendiğim yazıları buraya yazacam. Şimdi şu soru gelebilir akıllara: “Bu adamın bir blog’u var, niye orda yazmıyorda burda yazıyor?”. Nedeni şu; blog’umda istediğim türden yazıları yazamıyorum, mesela gündemden konular teknoloji konularının yanında biraz garip oluyor çünkü bu zamana kadar çoğunlukla teknoloji ve alt kategorilerinden bahsettim tutupta “Bülent Ersoy Evlendi” yazarsam bana gelenler kaçar sanırım. Burada konu seçme konusunda biraz daha serbest olduğum için buradayım. Yazmak istediklerimi yazamayıpta üzülmeyeceğim, sizinle paylaşacağım 🙂

Biraz Kendimden..
İsmimi belirtmiştim, KAAN. 19 yaşında üniversite öğrencisiyim. Bu sene hazırlığı bitirip bölümüme geçtim, Bilgisayar Müh. “Sen hazırlığa geçmişsin bişey anlamazsın o zaman bilgisayardan”, hayır.! Yaklaşık 5 senedir aktif bir internet kullanıcısıyım. Bunun son 4 yılı kodlarla boğuşarak geçti derim ama hâlâ adam akıllı bir dili bilmem. Tasarım yapmayı severim, aklıma estikçe açarım bilgisayarımda NotePad‘imi mevcut sitemin orasını burasını oynarım. 🙂
Birçok Webmaster Forum’larında moderatörlük yaptım. Birkaç İçerik Yönetim Sistemini yakından bilirim. Bunlara örnek; IPB, Joomla, WordPress, SMF, PHPLD diyebiliriz.

Son..
Biraz sıktım galiba, hadi bakalım hayırlısı..

Merhabalar.için 11 yanıt

hoş geldin dostum aramızda olmandan mutluyuz. bizde muzlupasta var ara sıra gelir yazar sonra bir albundy miz var oda öyle ara sıra yazarlar ayda bir haftada bir. sen de geldin çok güzel oldu saol.

sen de geldin çok güzel oldu saol.

rica ederim abi, burda olmak büyük bir mutluluk..

bazen volkan bey herhalde işlerinin yoğunluğundan yazı gönderemiyor işte o zaman site günü boş geçiriyor, benim bile içim gidiyor. yeni yazarlar o zaman aralığını doldururlarsa daha iyi olacağı kanaatindeyim.

yoğunluk herkesin sorunu.. dediğinizi anladım ben de zamanım ve ekleyecek içerik bulduğuma muhakkak ekleyeceğim, tşekkürler..

hoş geldin. wolkanca için hayırlı uğurlu olur inşallah. yalnız yeni yazarlardan bir ricam var, bazen volkan bey herhalde işlerinin yoğunluğundan yazı gönderemiyor işte o zaman site günü boş geçiriyor, benim bile içim gidiyor. yeni yazarlar o zaman aralığını doldururlarsa daha iyi olacağı kanaatindeyim.

her yazara mazot 1 ytlden mi satılıyor da böyle yazar artışı oldu birden 😀
hayırlısı olsun gkaans 😉

hoşgeldin gkaans başarılarının devamını dilerim inşallah bu blog hayırlı uğurlu olur

aramıza katılman güzel oldu meslektaşım ,mühendis olamadım ama senin ayarında bişeyim işte(öğretiyorum hiç olmazsa 🙂 )
göz gezdirdim harikasın başarılarının devamını diliyorum. umarım seni de üzmezler kaan