Kategoriler
Blog

Spam ve zincir mail arşivi

Hergün milyarlarca e-posta sanal dünyada geziniyor. Ancak bunların yalnızca çok az kısmı gerçek sahiplerine doğru yolculuk ediyor. Bu sayfadakilerin hepsi, bana gönderilen postalardan yaptığım bir derleme ve yorumlarım. Komik, enteresan, ilginç resimlerin adresi..

işte bu blog.

Her gün mail kutunuza düşen onlarca spam postayı bir araya toplayan yeni bir site açıldı. Artık mailden değil blogdan zincir postaları okuyun. İnternet üzerinde her gün milyarlarca e-posta dolanıyor. Bunların büyük bir kısmını ise spam diye tabir ettiğimiz çöp postalar oluşturuyor. Postalar.blogspot.com sitesinin amacı, adreslerimize gelen bu mailleri derlemek ve ciddi bir spam mail arşivi oluşturmak.

Eski wolkanca.com’da Spam ve zincir mail arşivi veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Spam ve zincir mail arşivi için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.