Kategoriler
Internet Teknoloji

Biri de Vdsl var

biriBir Koç.net firması olan alternatif telekom şirketi Biri, 6, 8, 10 Mbps hızlarında ADSL2+ internet bağlantı hizmeti vermeye başladı. Türkiye’de ilk defa sunulacak olan Biri nin ADSL2+ hizmeti ilk etapta İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa ve Adana olmak üzere 5 ilde daha sonra da 15 ilde verilecek.

8 Mb hızındaki BiRi ADSL2+ ile, 250 kb web sayfası açma 0.3 saniye, 5 Mb müzik indirme 5 saniye, video klip indirme 26 saniye, 750 Mb film indirme 13 dakika 6 saniye sürüyor. Böylece, 8 Mb hızındaki ADSL2+, 2 Mb hızındaki mevcut ADSL bağlantısı ile yapılan işlemleri neredeyse 4 katına ulaştırmış oluyor.

biri-fal

ADSL2+ internette yaklaşık 4 ay sürecek olan kampanya fiyatları, limitsiz olarak, 6 Mbps hız için 39,90 TL; 8 Mbps hız için 44,90 TL; 10 Mbps hız için 49,90 TL olarak belirlenirken, paketler, kampanya sonunda standart tarifede 6 Mbps hız için 99 TL; 8 Mbps hız için 109 TL; 10 Mbps hız için ise 119 TL olarak belirlendi. [via]

biri-adsl-kampanya-adsl2

Eski wolkanca.com’da Biri de Vdsl var veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Biri de Vdsl var için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.

Biri de Vdsl variçin 1 yanıt

valla biri aldım çok memnunum. hizmetler kusursuz denecek kadar iyi bir aksaklık olursa cidden e-posta gönderiyorsun (30 dk da)hemen seni arıyorlar sorunu çözüyorlar.diğerleriyle hiç uyraşmayın derim alacak olanlara…