Kategoriler
Genel

LinkedIn anketleri 2

Firefox için Linkedin anket silici.

LinkedIn’de insanlar akışlarındaki anketlerin fazlalığından şikayet etmeye devam ediyor. Linkedin’i tarayıcılar ile kullanan insanlar için Chrome tarayıcılarına bir uzantı/eklenti oluşturmuştum, bunu istek üzerine Firefox eklentisi/addon olarak da yapıp mağazaya koydum.

firefox eklentisi de onaylanmış buyurun, hayrını görün. #linkedin
LinkedIn anketlerinden kurtulmak: Chrome için Linkedin anket silici.

Şikayet etmek yerine çözümlere odaklanmak bir takım beceri, karakter özelliği ve alışkanlığı gerektirdiği aşikar olsa da, bu ve benzeri erdemler büyük ölçüde zeka işidir, zorlamamak tavsiye etti Volkan.

Ciddiye alınacak bir şey yok, herhangi bir yorumunuz varsa ve tartışacaksak muhtemelen ben haklıyımdır, siz biliyorsanız ben zaten biliyorumdur. Yine de Twitter’dan şansınızı deneyebilirsiniz, bu sizin özgür iradeniz. Ayrıca #nohello.

Unutmadan:

Tek önemli vakit vardır; içinde bulunduğunuz an. En önemli kişi, kiminle iseniz odur. En önemli iş iyilik yapmaktır. Volkan bir Diamond Elite Platinum Plus Developerdır, Tanrı dediğin böyle olur, M.K. Atatürk bir dâhidir bknz: Kazakistan. BlackLabel 170 TL ve sevgili recruiterlar/IK’cılar ve herkes, lütfen dünyada yıllık $200.000 üzeri ödemesi olan işler için bana gelmeyin, kaç viski yapar hesaplamakta zorlanıyorum ve heyecanlanıyorum, bakın Baran da öyle, motivasyon kaynağım zaman ve bunu kimse karşılayamaz, zorlamayın. Dolar dünyada hemen hemen tüm diğer para birimlerine göre değer kazanıyor ayık olun, Fed 2 yıl boyunca faizlerini kademe kademe arttıracak(dünya savaşı çıkmaz ise bu böyle TR gibi değil), ayrıca para muhtemelen ABD’ye doğru geri giderken birçok gelişmekte olan(ve bizim gibi gelişmemekte ısrarcı) ülkedeki yatırımlar ve şirketler batacaktır, yenileri de olmayacak veya çok sınırlı olur. Türkiye’nin limanları satılmaktadır gençler lütfen ses verin. Olay Çin arkadaşlar, ABD vs Çin tepedeki filler bunlar diğerleri ayaklarının altındaki ıvır zıvır. Kanalıma abone olun arkadaşlar, kanalım yok evet o zaman Dilara’nınkine olun onu da mı ben söyleyeyim. Loki iyi dizi, The Book of Boba Fett güzel gidiyor tatmin oldum, Dexter bitti ama devam edecek gibi bir mesajla oysa sadece 1 sezon olacaktı, #sigara sağlığa zararlıdır, everybody dies but not everybody lives.

Okuduysanız tebrik ederim, umurumda değilsiniz, dağılabilirsiniz.