Kategoriler
Blog

Bir günde 6 kez WordPress blogu kurdum

Evet arkadaşlar talihsizlik 🙂 sürümü yükseltelim derken kocaman bir veritabanının içine ettik eh bendeki veritabanıda bayyaa bir kalıngayi yani öle böle değil bir ton kategori 150 – 200 tane üye 600 – 700 adet post bir sürü sayfa onlarca eklenti video audio falandı filandı off anam of neyseki kayyo var buraya yedeklemiştik ama kayyo arada bir fişi çekiyo yada elektirikleri gidio bu kayyonun ara sıra başvurdum host için ama du bakalım kayyo bana versin diye çünkü başka çaresi yok nedenmi tamam anlatayım.
Bu gün tam 6 kez WordPress kurdum tam 9 kez pluginsleri ve tamyı bir o kadar komple ftp yi yeniledim ama nafile ben nereden bileyim bu sunucu değğişikliğinden kaynaklanan problemleri aah ahh ellerim kırılaydı tılamasaydım her neyse işte sorun şudur: Kayyonun phpMyAdmin 2.6.2-Debian-3sarge1 sürümü MySQL 4.0.24_Debian-10sarge2-log benim barındırma firmam tescilet.net inse phpMyAdmin 2.6.3-pl1 sürümü MySQL 3.23.58 olarak çalışıyor işte feodara oda aha sorun kayyonun veritabanından aldığım SQL Script ler tescilet.net e taşıyınca Türkçe karakter problemi ortaya çıkıyor. Offff of tescilet deki burak arkadaşım saolsun saatlerce benle ilgilendi gerçekten harika bir firma ama benim gibi kazma müşteriye napsın dimi. İşte şu correct3 yöntemini kullandık bilmem ne yaptık öle oldu böle oldu en sonunda ben pes ettim ve dedim yahu tamam istemiyom blog mlog anasını satiim çıkacam ben yeşilliğe ağaç orman elektriğin olmadığı bir yere gidiyom. Pattadan kapattım mevzuyu ama içim acıyor için bu blogu okuyan arkadaş emmi dayı eğer sen bu problemi çözebilirim diyorsan bana ulaş valla rakı ısmarlayacam kumkapıda beyoğlunda aleme akarız heleki sen şu sorunu çöz.

Eski wolkanca.com’da Bir günde 6 kez WordPress blogu kurdum veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Bir günde 6 kez WordPress blogu kurdum için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.

:ban: sen böyle debelenmeye devam edicen anlaşılan bir süre dada :spammer:
kolay gelsin sana 💡

volkan abi ben serdarca bana yardım etsen ikimiz bir ortak olsak artık blog aleminin en baba ikilisi olarak anılırız hem ben senden bişeler öğrenirim hem se benden öğrenmenin yaşı yok :what:

sonunda başardım phpmyadmin sql dump — version 2.6.2-debian-3sarge1 versiyonla çalışan bir veri tabanından phpmyadmin 2.6.3-pl1 mysql 3.23.58 sümü ile çalışan bir veri tabanına verileri taşımayı öğrendim hehee isteyen arkadaşlara öğretebilirim. 🙂

ya volkan kardeş ne olursa olsun yine karşımızdasın işte bundan ötesi mi var? 😮ogle:

he valla ben herkes gibi düz yoldan değil dolambaçlı yoldan geldim zor oldu ama olsun zor olduğu zaman daha bir seviniyo insan. 💡

selam volkan woldpress kendi blogumuza nasıl entegre ediyoruz

geçmiş olsun volkan abi 🙂 bende dün wordpress'de plugin kurarken yanlışlıkla config.php'nin olduğu dizini silmişim. hacklendim sandım 😀 neyseki yeniden yükledim dosyaları ve kurtardım siteyi.

ben bunu yazdığımda yıl 2006 idi koçlar (: şu an yıl 2009, kralı gelse bir bok olmaz bu bloga allahın izni ile.