Kategoriler
Blog

Db işi sakat iş

Ve bir şey daha öğrendim bu veritabana (database) işi sakat iş çok dikkatli olmak gerekiyor. Tescilet.net den arkadaşım Burak’ın uğraştığı ama çözemediği olayı yani çözemedi derken bu correct3.php ile türkçe karakterleri düzeltme felan uğraşmak bilmem ne işte ben çözdüm. Nasıl? işte böyle gittim abi diğer yedek aldığım “phpMyAdmin SQL Dump — version 2.6.2-Debian-3sarge1” sürümü kullanan veri tabanına görünümü utf8 yaptım abi tek tek tabloları dönüştürdüm sql sorgularına sonra aldım bunlar aynen dump ettim bizim buradaki “phpMyAdmin 2.6.3-pl1 MySQL 3.23.58” sürümü ile çalışan veritabanına pat girdim WordpPress eklentilerini aktif ettim ardından bir kaç hatalı tabloyu sildim tekrara yazdım temada hatalı yerleri temizledim patdadan ahanda karşımda blog. 🙂 harika oldu gerçekten ne tecrübeydi ama bir ara düşündüm ulen taşıyamayacağız bu db yi artık yazılar sayfalar kayyo da kalacak. Zaten yarın bu gün gidiyorum Ordu’ya fındık topluyo bizimkiler ben de gezmeye gidecem dayım çağırdı Perşembe sahilinde bir yatarım şööleeee ohhhh mis gibi valla blog mlog uğraşmam 1 hafta haydi hayırlı işler.. 🙂

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Db işi sakat iş başlıklı gönderi hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin.

Db işi sakat işiçin 3 yanıt

ehehe 😀 correct3.php yazmışsın oraya kimse anlamamıştır eminim, yinede işe yarayan güzel bir kod o, çözümüde iyi bulmuşsun, yinede benim önerim; veritabanı sakat iştir, sizin için önemliyse ebediyen o sunucuda kalsın değiştirmeyin.

he valla daha böle sunucu değişikliği yaparsam direk gidecem sunucu nerede antalya gidecem antalyaya kopyalayacam cd ye öle alacam diğer sunucuya gidecem elimle yükleyecem.
:ban: veritabanı sakat iş bende sakat adamım 🙂

volkan abi ben seni yakından takip ediyorum. seninle çalışmak isterim aslında forum açsan mükemmel olur herkes seni tanıyo bende elimden gelenin en iyisini yaparım.