Kategoriler
Blog

Çin Günlüğü Televidyon’da

Yavuz Selim’in ismi arkadaşlarımızın arasında Çinli’dir. Biz çinliyi Çin’e olan ilgisini yansıtan blogu ile tanıdık, Çin hakkında, ekonomi, ticaret vs. bir dolu konu üzerine yazdığı yazılarını blogunda okuyabilirsiniz. Ayrıca Yavuz Selim wolkanca.com’da da yazardır.

Yavuz Selim’in amacı internette Çin hakkında geniş kapsamlı bir kaynak oluşturmak, yazmış olduğu blogundan sonra şimdi bunu Televidyon.com’da bir program yaparak devam ettirme çabasında. Kendisi şu an Çin’de.

Çin hakkında bilgi sahibi olmak istiyor, Çin’e, Çin kültürüne ilgi duyuyorsanız Yavuz Selim Şen’in sunduğu Çin Günlüğü TV’yi kaçırmayın.

Yavuz Selim Şen Yavuz Selim Şen 1986 İstanbul doğumlu. Üniversitede Çin’i görmeden hakkında atıp tutmaya başlayan Yavuz Selim Şen bu ülke hakkındaki ilk Türkçe blogun sahibi. Üniversiteyi bitirdikten sonra hayallerinin peşinde Çin’in yolunu tuttu. Şu an Shanghai Shifan Üniversitesi’nde Çin dili hazırlık sınıfında okumaktadır.

Dip not: Burayı okuyan Google Search’den abiler, ablalar varsa eğer bir zahmet şu cingunlugu.com’u kötü site durumundan çıkarsınlar.