Kategoriler
Eğlence

Soylent Green (1973)

Film tavsiyesi. Soylent Green (1973) – 1973 Amerikan ekolojik distopik gerilim filmi.

Bilimkurgu meraklısı olarak bu ara distopik filmlere takılıyorum, açıkçası izlemediğim filmler arasında müthiş şaşkınlık yaşadığım ve heyecanlandığım filmler oldu, bunlardan biri de Soylent Green.

Dünya kaynaklarının tükenişini ve nüfusun artışıyla birlikte dünyanın aldığı durumu konu alan muhteşem bir film. 1973 yılında bu filmi veya kitabı düşünen, yazan kişiler içinde bulunduğumuz 2021 yılında neler yapıyorlar hayal edin, beni ve Elon Musk’ı takipte kalın.

Film harika bir film, klasik, kült her neyse izlemeden ölmeyin. Tavsiye ederim ve bunu söylemek için buraya dijital bir iz bıraktım, selamlar!

Soylent Green (1973) Official Trailer – Charlton Heston, Edward G Robinson Movie HD

Film hakkında detaylar: https://en.wikipedia.org/wiki/Soylent_Green ve Masis Üşenmez’in harika spoiler içeren yazısı.

Ek olarak şunları kaydetmek isterim; bir ülkede bilimkurgu ve fantastik yapım çıkmıyorsa o ülkede ilerleme olmaz, faşist veya otoriter yönetimler bilimkurgu ve fantastik yapımlar yerine tarihi eski şeylerden(konu/kişilik vs) yapımları ister ve desteklerler çünkü bu onların faşist yönetimlerinde halkı kontrol ve yönlendirmekle ilgili ellerini kolaylaştırır. “İlerlememe politikası”, sorun sende değil genç kardeşim.

Sayın @fatihaltayli gitmeme izin vermedi. Programın 2. bölümünde de varım! Çok keyifli geçiyor.
Netflix’in en iyi 11 bilim kurgu gerilim filmi: Netflix’de izleyecek bir şeyler arıyorsanız, bilim kurgudan ve gerilim türünden hoşlanıyorsanız izlediğim ve sizin de izlemeniz gereken 11 filmi listeledim.
En iyi 10 true story film: True Story yani konusu gerçek bir hikayeye dayanan en iyi 10 filmi listeledim.
Ücretsiz ve yasal film izleyebileceğiniz Youtube kanalları: YouTube üzerinden resmi ve yasal bir şekilde film ve dizi yayınlayan birçok kanal var. Bunlardan seçtiğim en iyi 25+ tanesi burada.

wolkanca.com’da Soylent Green (1973) veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Soylent Green (1973) için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.