Kategoriler
Blog Internet

Arda Kutsal TeknoSohbet.tv ye konuk oldu

Webrazzi'nin yazarı ve çoğumuzuun Blograzzi'nin patronu olarak tanıdığımız, benden sonra Türkiye'de Web dünyasının gidişatını en iyi takip eden ve analiz eden kişilerden olan Arda Kutsal, fanatiği olduğumuz TeknoSohbet.tv'nin konuğu oldu. [via]

Serdar Kuzuloğlu ve Timur Sırt tarafından kurulmuş olan TeknoSohbet.tv‘de bugüne kadar 129 bölüm çekilmiş ve yayınlanmış. Söz konusu 129. bölümde ise ben vardım 🙂
Serdar Kuzuloğlu ile programdaki süre kapsamında Facebook‘dan, MyNet'in Yonja.com ortaklığına, internet sektöründeki durumdan, klon sitelere kadar birçok konuyu konuştuk.
Öncelikle TeknoSohbet.tv‘yi bilmeyenler varsa artık öğrenmiş olsunlar ve bence bundan sonra kesinlikle takip etsinler. Güzel konuların işlenmesinin yanında, eğlenceli programların da yer alması ayrıca keyifli oluyor.
Bunun yanında eğer benim yer aldığım programı izlemek isterseniz linki burada *

Eski wolkanca.com’da Arda Kutsal TeknoSohbet.tv ye konuk oldu veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Arda Kutsal TeknoSohbet.tv ye konuk oldu için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.