Kategoriler
Internet

Internet Explorer 8 kazandırıyor kampanyası

Internet Explorer 8 üzerine "özel araç çubuğu" nu kuran ve gün içerisinde en çok web sitesi ziyaret eden 3 kullanıcıya Microsoft laptop veriyor. Hergün 3 kullanıcı Microsoft Windows 7 yüklü Laptop kazanacaj. Google reklamları ile habedar oldum.

Internet Explorer 8 kazandırıyor kampanyası

Verdikleri Laptop da büyük beklentileriniz olmasın, netbook veriliyor yani minik bir bilgisayar, markası sanırım Asus PC 1001HA öyle yazıyor.

Özel araç çubuğu gün içerisinde gezdiğiniz site sayısını tutuyor, başka ne gibi bilgileri depoluyor o konuda bilgim yok ama sanırım başka bilgilerinizi de depoluyor olabilir dikkatli olmak lazım.

Bu özel araç çubuğunu yükledikten sonra e-posta adresiniz ve parloanız ile giriş yaptıktan sonra gün içerisinde ne kadar çok site gezebilirseniz gezeceksiniz ve bu bilgisayarı kazanacaksınız.

Benim aklıma bir program yazmak geldi, başkalarının da aklına gelebilir basit bir şey, bir program yazılır tarayıcının rastgele web sitelerine belli bir süre aralığında girmesi sağlanır bu sayede 24 saat içerisinde belki milyon tane siteye girilebilir.

İşte size kazanması imkansız bir yarışma daha.

Ayrıntılı bilgi: internetexplorer8kazandiriyor.com

Eski wolkanca.com’da Internet Explorer 8 kazandırıyor kampanyası veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Internet Explorer 8 kazandırıyor kampanyası için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.