Kategoriler
Internet

Internet Explorer 8 kazandırıyor kampanyası

Internet Explorer 8 üzerine “özel araç çubuğu” nu kuran ve gün içerisinde en çok web sitesi ziyaret eden 3 kullanıcıya Microsoft laptop veriyor. Hergün 3 kullanıcı Microsoft Windows 7 yüklü Laptop kazanacaj. Google reklamları ile habedar oldum.

Internet Explorer 8 kazandırıyor kampanyası

Verdikleri Laptop da büyük beklentileriniz olmasın, netbook veriliyor yani minik bir bilgisayar, markası sanırım Asus PC 1001HA öyle yazıyor.

Özel araç çubuğu gün içerisinde gezdiğiniz site sayısını tutuyor, başka ne gibi bilgileri depoluyor o konuda bilgim yok ama sanırım başka bilgilerinizi de depoluyor olabilir dikkatli olmak lazım.

Bu özel araç çubuğunu yükledikten sonra e-posta adresiniz ve parloanız ile giriş yaptıktan sonra gün içerisinde ne kadar çok site gezebilirseniz gezeceksiniz ve bu bilgisayarı kazanacaksınız.

Benim aklıma bir program yazmak geldi, başkalarının da aklına gelebilir basit bir şey, bir program yazılır tarayıcının rastgele web sitelerine belli bir süre aralığında girmesi sağlanır bu sayede 24 saat içerisinde belki milyon tane siteye girilebilir.

İşte size kazanması imkansız bir yarışma daha.

Ayrıntılı bilgi: internetexplorer8kazandiriyor.com