Kategoriler
Internet

Windows için Safari tarayıcı hazır

Mac kullanıcılarının kullandığı Safari internet tarayıcısı artık Windows platformunda da kullanılabilecek. Bana göre berbat ve hiç hoşlaşmadığım bir tarayıcı olan Safari’yi Mac tutkunları kendilerini iyi hissetsin diye Windows platformunda kullanılabilesi.

Apple, Safari’nin Internet Explorer’a göre 2 kat daha hızlı olduğunu iddia ediyor. Sekmeli tarama, açılır pencere engelleyici, görsel arama, RSS ve metin alanı boyut değiştirme özellikleri olan Safari 3.0 Beta’yı buradan Mac OS X Tiger, Windows XP ve Windows Vista için indirebilirsiniz.
Detaylar için Pclabs.

Safari for Windows

bana kalırsa da safarinin hiçbir artısı yok ne reklam engelliyor ne birşey yapıyor. ha site açılma hızı falan diyorlar 1 sn daha beklerim adam gibi tarayıcı kullanırım .

haber birkaç ay gecikmiş sanırım 🙂 safari 3 uzun zamandan beri beta'dan çıktı, hatta geçen hafta her iki işletim sistemi için 3.1 sürümü yayınlandı.

bence gayet başarılı bir tarayıcı olmuş bu son çıkan. benim çok hoşuma gitti. bir firefox bağımlısı olarak şunu diyorum; eğer plugin geliştirilmeye başlanırsa bu safari için safari ortalığı kasıp kavurur! iddia ediyorum. benden söylemesi, bir deneyin yeni sürümünü.