Kategoriler
Blog Internet

ilkdeneyimim.com

ilk deneyimim nokta kom
Bu siteye şurada rastladım, çok ilginç bir site daha doğrusu WordPress ile hazırlanmış bir blog. itiraf.com'a benzer ama insana biraz sallamasyon gibi gelen ilk deneyim tecrübelerinin(milli olmak) anlatıldığı bir blog. [gidelim kid]

Blogu hazırlayan arkadaş 3N1K şeklinde şöyle tanımlamış olayı;

  • ne: ilkdeneyimim.com kullanıcıların ilk cinsel deneyimlerini (milli olmak) paylaştıkları bir alandır. daha fazla cevap için buradan…
  • ne zaman: ilkdeneyimim.com 5 Mart 2007 03:55 sularında yayına girmiştir.
  • nerede: ilkdeneyimim.com yer ayrımı yapmamaktadır.dünyanın her tarafından deneyimlere açıktır.tabi türkçe olmak şartı vardır.
  • neden: ilkdeneyimim.com bir nedeni olmadan ortaya çıkmış bir fikirdir.fakat ileri aşamalarda yayınlanan deneyimlerin diğer insanlar için bir tecrübe kaynağı olacağı tahmin edilmektedir.
  • nasıl: ilkdeneyimim.com wordpress, güzel bir tema ve türk zekası ürünüdür.
  • kim: ilkdeneyimim.com bir muhabbet esnasında bulunmuş bir fikirdir.bu muhabbet ise boun yakınlarındaki bir evde geçmiştir.bu fikri hayata geçiren kişi de bu ev sakinlerinden biridir.

Eski wolkanca.com’da ilkdeneyimim.com veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, ilkdeneyimim.com için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.

ilkdeneyimim.comiçin 3 yanıt

abi bu salak insanların reklamlarını yapma.biliyorum amacın reklamlarını yapmak değil ama sinir oluyorum bu tarz sitelere.
sanane kimin kiminle nerede ne ettiği bizi ne ilgilendirir.

öel deme kardeşim sen çok deneyim geçirmişsin bırak başkaları geçirsin bencillik etme