Kategoriler
Hayattan

Youth Republic marka insanı arıyor

youth-republic“Yaşlılar her şeye inanır, orta yaşlılar her şeyden şüphelenir, gençler her şeyi bilir.” Oscar Wilde.

Gençsen, şuradaki manifesto tam bana göre diyorsan bu iş tam senlik. Aşağıdaki vido bir iş ilanıdır.

Başvuru www.monster.com.tr den yapılabiliyor. Anahtar kelimeler bölümüne Youth Republic Account Executive yazarsanız ya da burayı tıklarsanız doğrudan sayfaya gideceksiniz.

Fikir Insanı video – iş ilanımızı görmüştünüz değil mi? Türkiye'nin ilk video iş ilanıydı ve işten ayrılan arkadaşımızın gözünden anlatılıyordu. Bu ilan Felis'te 1 DPİD'de 2 ödül kazanmış, huriiyet IK'da tam sayfa haber olmuş, 800 başvuru almış ve 25.000′den fazla kişi tarafından izlenmişti.

Şimdi yeni bir video ilan ile ekibimize en az 3-4 sene ajans / pazarlama deneyimli bir Account Executive arıyoruz. Bu ilanda müşterilerimizin gözünden YouthRep'i nasıl gördükleri, ekibimizde yer alacak marka yöneticisinden beklentileri, çalışma ortamımız ve takım arkadaşlarımızı izleyebileceksiniz.

Bakalım yine aradığımız kişiyi bulabilecek miyiz ?

Eski wolkanca.com’da Youth Republic marka insanı arıyor veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Youth Republic marka insanı arıyor için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.