Kategoriler
Hayattan

Ayıp tı..

Cuma akşamı Mehmet Ali Erbil'in yaptığı şaka neydi öyle.. Tamam Türkiye'nin en iyi showmanisin de herşeyin bir dozu var. Milyonlar önünde yakıştıramadım kendisine.O insanın ne duruma düşüceğini düşünmedi herhalde. Tek bununla da kalmıyor ; belden ağşağı espriler, stüdyoya yılan getirmeler. Ben resmen televizyon başında deliriyorum ki orada bulunanlar kimbilir ne yapıyor..Bu programın yayından kalkmasını şiddetle istiyorum.Ailecek seyredilecek bir program değil.Hatta insanların oraya seyirci bile olmaması kanısındayım..

Eski wolkanca.com’da Ayıp tı.. veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Ayıp tı.. için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Konuk Yazar

Wolkanca sitesine Konuk Yazar olan, dışarıdan kendi yazılarını ekleyen bir kişi.

Ayıp tı..için 4 yanıt

muzlupasta biliyormuydun yoksa bu yazıyı sen yazdıktan hemen sonra atv deki programı ve mehmet ali erbil kovuldu… 🙂

mahmet ali erbil bu akşam mehmet ali brand ın manşet programına katıldı açıklamalar yaptı ben mehmet ali erbile katılıyorum canlı yayın her şey olabilir.

iyi de ilk defa canlı yayın yapmıyorki dikkat etsin biraz öyle şaka olmaz ki yaa. indirse nolucak çok komik yani.. belde aşağı konuşmalarla hareketlerle güldürmeye çalışıyor. başak burcunu nasıl söylediğini unutmuş olamaz insanlar.