Kategoriler
Blog

Aklıma Gelmişti: “Reklam Şebekesi”

bloglama-reklam-sebekesiGeçenlerde aklıma gelmişti bu tür bir şey, çünkü reklamlardan çektiğimiz çok. Yani çoğumuzun reklam geliri adsense’e bağlı. Ben bir blogcubul gibi bir platform oluşturup aynı şekilde reklam alım ve verimi yapmak olacaktı ama benden önce uygulamaya başlayanlar olmuş..

İşte Bloglama’nın açıklaması:

Artık blog yazarak para kazanmak bir şehir efsanesi değil. Bunun bir çok örneğini görüyoruz, duyuyoruz. Türkiye’de de benzer deneme girişimleri oldu ya da hepimiz daha global çözümleri denedik. Ancak elimize geçenler ile gördük ki bizimle paylaşılan pastanın “gerçekten” çok küçük bir bölümü. Hatta birçokları, dağılımın nasıl yaptığını bile paylaşmadı.

Artık biz blog yazarlarının bloglarından para kazanmasının, reklam verenlerin yeni haber kaynağı olarak hızla yayılan blogları birer reklam mecrası olarak keşfetmesinin zamanı geldi.

Konusunda uzmanlaşmış, takip edilen, beğenilen, sık güncellenen güzel blogları da reklam şebekemize katarak reklamveren ile blog yazarı arasında bir bağ oluşturup, reklamvereni kapı kapı gezmekten kurtarıp, blog yazarlarına yeni kazanç kapısı açmayı hedefledik.

Bloglama’da, reklamveren olup hedef kitlenize ulaşmak veya yayıncı olup blog yazarken para kazanmak için bir kaç fare hareketi ve tıklaması yeterli. Mutlu olmak için hemen, şimdi katılın ve güzel bloglar şebekesin’de yerinizi alın.

Buyrun yazıya gidelim >>

gKAANs – Kaynak