Kategoriler
Blog

Üye arkadaşlara mutlu haber

Sevgili dostlar bloguma hangi beklentilerle üye olduğunuzu bilemiyorum 🙂 ben düşündüm ve yeni bir sisteme geçmeye karar verdim çünkü baktımki neredeyse bir forum kadar çok üye sahibi olmuş blogum.
Yeni sistemden kısaca bahsedeceğim;
Yeni sistemde şu anda üye olan tüm arkadaşlarımız ve yeni üye olacak herkes bloga yazı yazma hakkına sahip olacaklar. Yazdıkları yazılar veritabanında saklanacak ve yazıyı yönetici veya editör ( Ben ya da Muzlupasta ) denetleyecek uygun ise blogda görünecek.

Giriş ekranı

Yazacağınız yazıların onaylanabilmesi için tüyolar;
Sevgili arkadaşlar yazılarınızı yazarken birden fazla fotoğraf veya benzeri görsel metaryeller kullanmamaya çalışınız olabildiğince sade ve düz yazıdan hoşlanıyoruz.
Yazacağınız yazıların tüm sorumluluğunun size ait olduğunu unutmayınız.
Yazılarınızın onaylanabilmesi için Profilinizdeki Ad, Soyad, Hakkınızda kısımları doldurulması gerekmekte lütfen profilinizi buradan düzenleyin.
Yazacağınız yazılar veya kullanacağınız görsel materyallerin telif hakları nı ilhal etmemesine dikkat ediniz aksi taktirde yasa dışı materyaller ( crack, serial, mp3, vs ) kullandığınız yazı bloga kesinlikle eklenmez.

Yazma ekranı

Yazı yazmak çocuk oyuncağı
Öncelikle üye değilseniz buradan üye olunuz ( /wp-register.php ), daha sonra üye adınız ve parolanız ile giriş yapınız.
Sevigli üye arkadaşlar blogda yazmak için şu bağlantıyı kullanıyorsunuz: ( /wp-admin/post.php ) çıkan ekran yazacağınız yazıya bir başlık ekliyorsunuz yazı kısmına yazınızı yazdıktan sonra hemen altta bulunan Tags (comma separated list) kısmına yazdiginiz yaziya uygun etiketleri ( taglari ) yazabilirsiniz.
Sağ tarafta gordugunuz kısımdan bir kategori seçiyorsunuz eğer yazınıza kategori seçmezseniz varsayılan olarak IvırZıvır kategorisinde listelenecek.
Yaınızın parola korumalı olmasını istiyorsanız yine sağ taraftaki kızımdan istediğiniz parolayı girip yalnızca parolayı bilen kişiler tarafından okunmasını sağlayabilirsiniz tabi ben parolayı bilmesemde okuyabilirim 🙂
Son olarak yazınızı uygun bizimde duzenledikten sonra Kaydet butonuna tıklayıp yazınızı veritabanına kayıt ediyorsunuz işte bu kadar.

Sevgili arkadaşlar yazmaya başladığınızda çok hoşunuza gidecek her gün binlerce kişinin okuduğu bir sitede yazınızın çıkmasını ve ona yorumlar yapılması hoş değil mi sizce?

Bundan sonraki planlarda kazanılan reklam gelirlerinide paylaşacağız. 🙂