Kategoriler
Blog

Üye arkadaşlara mutlu haber

Sevgili dostlar bloguma hangi beklentilerle üye olduğunuzu bilemiyorum 🙂 ben düşündüm ve yeni bir sisteme geçmeye karar verdim çünkü baktımki neredeyse bir forum kadar çok üye sahibi olmuş blogum.
Yeni sistemden kısaca bahsedeceğim;
Yeni sistemde şu anda üye olan tüm arkadaşlarımız ve yeni üye olacak herkes bloga yazı yazma hakkına sahip olacaklar. Yazdıkları yazılar veritabanında saklanacak ve yazıyı yönetici veya editör ( Ben ya da Muzlupasta ) denetleyecek uygun ise blogda görünecek.

Giriş ekranı

Yazacağınız yazıların onaylanabilmesi için tüyolar;
Sevgili arkadaşlar yazılarınızı yazarken birden fazla fotoğraf veya benzeri görsel metaryeller kullanmamaya çalışınız olabildiğince sade ve düz yazıdan hoşlanıyoruz.
Yazacağınız yazıların tüm sorumluluğunun size ait olduğunu unutmayınız.
Yazılarınızın onaylanabilmesi için Profilinizdeki Ad, Soyad, Hakkınızda kısımları doldurulması gerekmekte lütfen profilinizi buradan düzenleyin.
Yazacağınız yazılar veya kullanacağınız görsel materyallerin telif hakları nı ilhal etmemesine dikkat ediniz aksi taktirde yasa dışı materyaller ( crack, serial, mp3, vs ) kullandığınız yazı bloga kesinlikle eklenmez.

Yazma ekranı

Yazı yazmak çocuk oyuncağı
Öncelikle üye değilseniz buradan üye olunuz ( /wp-register.php ), daha sonra üye adınız ve parolanız ile giriş yapınız.
Sevigli üye arkadaşlar blogda yazmak için şu bağlantıyı kullanıyorsunuz: ( /wp-admin/post.php ) çıkan ekran yazacağınız yazıya bir başlık ekliyorsunuz yazı kısmına yazınızı yazdıktan sonra hemen altta bulunan Tags (comma separated list) kısmına yazdiginiz yaziya uygun etiketleri ( taglari ) yazabilirsiniz.
Sağ tarafta gordugunuz kısımdan bir kategori seçiyorsunuz eğer yazınıza kategori seçmezseniz varsayılan olarak IvırZıvır kategorisinde listelenecek.
Yaınızın parola korumalı olmasını istiyorsanız yine sağ taraftaki kızımdan istediğiniz parolayı girip yalnızca parolayı bilen kişiler tarafından okunmasını sağlayabilirsiniz tabi ben parolayı bilmesemde okuyabilirim 🙂
Son olarak yazınızı uygun bizimde duzenledikten sonra Kaydet butonuna tıklayıp yazınızı veritabanına kayıt ediyorsunuz işte bu kadar.

Sevgili arkadaşlar yazmaya başladığınızda çok hoşunuza gidecek her gün binlerce kişinin okuduğu bir sitede yazınızın çıkmasını ve ona yorumlar yapılması hoş değilmi sizce?

Bundan sonraki planlarda kazanılan reklam gelirlerinide paylaşacağız. 🙂

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Üye arkadaşlara mutlu haber başlıklı gönderi hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin.

Üye arkadaşlara mutlu haberiçin 12 yanıt

abi valla çok iyi etmişsin blog da çıgır açtık wolkanım bir numara yoluna daha çok devam edecegiz dostum selamlar

reklam geliri olayı çok uzun zaman alacaktır 🙂 ama yine buda bir hedef olarak dursun bir kenarda şimdiye kadar yaptıklarımız daha önceden hep zor gibi görülen hedeflerdi.

öhö öhö öhö

sanki buraya küfür, hakaret vs. tarzı yazılar mı yazacağım da yaptığım yorum senin onaylamanı bekliyor wolkan

yorumunuz çok muhterem wolkanca tarafından onaylanmak üzere burada bekliyor.

neyse beklesin bakalım 🙂

@qares
yorumlar onaylanmadan yayınlansaydı görürdün neler yazdıklarını.

bence bu süper olmuş hatta mükemmel
ben bayıldım buna yaaaaaa
😉
süpersin volkan abi

volkan bu yöntem çok iyi olmuş ama bence hiç kimse sen kadar özenli davranamaz bu bloga. ya da yazılanlar senin içine sinmeyebilir.

aynen öyle yazılanlar wolkanın içine sinmiyor onun üçünde yayınlamıyor oluşturduğum 2-3 taslağı yayınlamadı bende sildim daha da yazmıyorum merak etmesin kendi içine sinen konuları yazsın

bu post ta da belirttiğim gibi belli bir kalitenin altına düşmemesi ve siz okuyucu arkadaşlarımın keyfini moreliniz bozmaması için blogda yazılan her yazı, her yorum benim ve editör arkadaşımın onayından geçer arkadaşlar müsterih olun her şey kontrol altında gerekirse amerikadan yeni blog getiririz siz isteyin yeter 🙂